Videá-Jessica

The Honest Company Commercial

25. června 2013 v 17:16 | brre
Objevila se nová reklama na The Honest Company. Jess to tam hrozně sluší.:o)

Machete Kills - trailer

31. května 2013 v 14:30 | brre
Objevil se první trailer na film Machete Kills. Achjo to mě to zase nebude bavit jako ta jednička.:o)) Nemám ráda takové film ale co bych pro Jess neudělala.:o))

Jessica fotí pro Glamour

6. dubna 2013 v 12:20 | brre
Objevelo se video s Jess z focené pro Glamour.:o)

Jessica v Katie Couric show - video 14.3.

15. března 2013 v 12:12 | brre
Jessica byla hostem v pořadu Katie Couric show kde mluvila hlavně o své knížce The Honest Life.Va druhém video Jess ukazuje dva nové recepty.:o)

Jessica Alba - InStyle cover shoot

14. března 2013 v 13:28 | brre
Další video z focení Jess tentokrát z focení pro InStyle. Když mluví tak mi příjde že se to modrý co má hrozně tluče s tím líčením.:o))

Jessica Alba - Women's Health cover shoot

14. března 2013 v 12:49 | brre
Objevilo se video z focení Jess pro Women's Health. Ona je prostě dokonalá.:o) Ty její ksichtíky a úsměvy když mluví.:o)) Doufám že se objeví ještě víc fotek.:o)

Jessica pro Earth Hour

14. března 2013 v 12:33 | brre
Jessica a její spolupracovníci z The Honest Company se stali velvyslancema Earth Hour.

Jessica v Good Morning America - video 12.3.

13. března 2013 v 12:10 | brre
Vzhledem k tomu že Good Morning America se vysílá live tak už tu mám i video.:o) Mluvila o The Honest Company a pak taky o knížce The Honest Life. Potom mluvila o stejných receptech jako v Ellen. Opět to zkoušela na nějaké slečně ale tentokrát to proběhlo v klidu ne jako u Ellen.:o))

Jessica v The Ellen Degeneres Show - video 11.3.

12. března 2013 v 14:44 | brre
Zavím se neobjevilo celé video Jess z The Ellen Degeneres Show ale mám tu krátké video kde mluví o zdravém jídle. Haha jako hned na začátku jak si tam zapomene do toho mixéru dát takový ten vršek.:o)) Jako asi je to zelený fakt dobrota podle reakce Ellen.:o)) Potom dávala návod na pleťovou masku. Jako to by nebyla Ellen aby zase něco nevymyslela .:o)) chudák ta holka.:o))) Jako ona jí musela naplácat i masku na vlasy.:o)) Jako ona je úžasná jak může vymyslet všechny ty věci? Ona vážně nepoužívá žádnou kosmetiku na všechno má domácí recepty. Já chci tu její knížku.:o))
EDIT: přidala jsem i video z rozhovoru.:o)

Jessica Alba's The Honest Life

12. března 2013 v 13:34 | brre
Jessica začala propagovat svoji knížku The Honest Life a tak se objevilo i nové video kde mluví o svém životě.

Jessica v Jimmy Kimmel show 12.2.

14. února 2013 v 14:20 | brre
Haha tak už tu mám i video.:o) Jess byla v Jimmy Kimmel Show. Nejlepší je to první video.:o) Haha jak mu nechtěla dát tu pusu.:o))

Jessica v Valley Girl Show

14. února 2013 v 12:00 | brre
Jessica byla v pořadu Valley Girl Show kde mluvila o novém filmu(animovaném Escape from Planet Earth) ale hlavně mluvila o své společnosti The Honest Company.:o)

Jessica Alba fotí pro Women's Health

6. února 2013 v 13:04 | brre
Jessica nafotila shoot pro Women's Health o tom jsem psala už včera.:o) Dneska tu mám i video z focení.:o) Je tam nádherná.:o) Mluvila o rodině, The Honest a prostě tak o všem.:o)) Jak se pořád smála je úžasná:o)

The Honest Life: Living Naturally and True to You

24. ledna 2013 v 15:10 | brre
Jessica vydává knihu ve které píše jak žít zdravě a bez chemikálií. Je to vlastně o tom na co se zaměřuje její společnost The Honest company. K propagaci knížky natočila i tohle naprosto dokonalý video. Jsou tam záběry jejího domu a toho jak to u nich chodí. Nemůžu si pomoc ale ten Cash v tý zástěře...:o))) Tak je úžasná ta scéna jak tam s Haven v náručí Jess poskakuje.:o))

Jessica fotí photoshoot pro Viva Magazine

30. prosince 2012 v 14:57 | brre
Objevilo se video z focení Jess pro Viva Magazine. Jako chtělo by to taky víc fotek je tam nádherná:-)

Jessica reklama na Windows Phone

27. listopadu 2012 v 14:30 | brre
Jee teď mi došlo že jsem zapomněla přidat tuhle reklamu.:o)) Jess propaguje Windows Phone to už víte díky akci na které nedávno byla. Ale ona taky natočila reklamu na kterou se můžete podívat teď.:o)

Jessica na Fortune MPW High School Notebook 2.10. (VIDEO)

4. října 2012 v 13:58 | Jenny
Fotky už tu jsou, a tak je na řadě video z akce. Jessica na něm mluví o svém dětství, povolání a kariéře, ale také o rodině a tak.

Jessica photoshoot pro Self Magazine - Behind the Scenes

23. srpna 2012 v 13:30 | brre
Díky Jenny tu mám video z focení Jess pro Self Magazine.:o) Je tam nádherná:o)

Machete Kills - trailer

31. července 2012 v 13:14 | brre
Objevil se první trailer k filmu Machete Kills ve kterém Jessica a taky tam bude hrát Vanessa.:o) Jako pokud vím tak Nessa ještě ani nenatáčela a Jess jen jednou takže mě ten trailer celkem překvapil.:o))

Jessica Alba v The View 25.7.

28. července 2012 v 12:19 | brre
Jessica byla hostem v pořadu The View.

Jessica v The Ellen DeGeneres Show

25. července 2012 v 12:42 | brre
Víte co jsem zjistila? Normálně jsem nepřidala tohle dokonalý video když byla Jess už v květnu v The Ellen DeGeneres Show. No tak to napravím teď.:o)) rozhodně se podívejte:o)

The Next Level: Jessica Alba

21. července 2012 v 13:21 | brre
Jessica mluvila v The Next Level o svojí rodině.:o) Je tam dokonalá:o)

Jessica Alba: One Million Strong for Jobs

7. července 2012 v 11:25 | brre

IT HAS BEGUN: BANANAPOCALYPSE

6. června 2012 v 14:35 | brre
Nevím jestli je to tím kolik je hodin a nebo tím že jsem blbá ale moc nechápu význam tohohle videa.:o)) Je to asi takový mini film.:o)) No to je jedno hraje tam Jess a jsou tam záběry jak se pere s tím obrovským chlapem. Jestli si vzpomínáte jak se přd časem objevili fotky.:o))

Jessica rozhovor pro WSJ Reporter

18. května 2012 v 14:33 | brre
Jess poskytla rozhovor pro WSJ Reporter. Mluvila o rodině a o své společnosti The Honest Company.
 
 

Reklama

This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter