TWD - News

TWD >> Exkluzivní rozhovor s producentem Walking Dead

6. června 2015 v 17:50 | brre
Jaká bude sezona Živí mrtví 6? Budou Norman Reedus a Andrew Lincoln pořád mít v TWD svůj job, nebo jsou Rick a Daryl ke smrti blíž, než kdy předtím? Producent The Walking Dead Greg Nicotero se v exkluzivním rozhovoru s webem melty pokusil odpovědět na všechno, co mohl. Konečně vám melty přináší první ze tří rozhovorů s tímhle skvělým seriálovým tvůrcem, tak si ho užijte.

Co vás po pěti sezonách pořád baví na postavách a příběhu Živí mrtví?
Greg Nicotero : Podle mě je na Walking dead po pěti letech největší zábava to, že dál zvedáme seriálu tu pomyslnou laťku. Komiksová předloha je něco, co nás vede, ale co se našim scénáristům daří, je pohled stranou, protože si můžeme dovolit odbočit z linky původního příběhu v komiksu. V televizní show jsou postavy, které už jsou v komiksu dávno mrtvé, a naopak, některé v show zemřely a v předloze přežívají. Každý rok, kdy se vracíme na natáčení, jsme nadšení se do toho dát zase znovu. V páté sezoně jsme se dostali do Alexandrie, což je v komiksu důležitý moment, navíc se teď vrátil Morgan ... takže jsme docela nadšení. Když jsme dotočili loni v listopadu, asi týden potom jsem zavolal Andrewovi a Normanovi a říkám jim - 'nechcete se už pustit do práce? '.

Existuje šance na to, že najdou lék, nebo postaví nový svět?
Greg Nicotero : Opravdu jsme nikdy nedefinovali, jestli lék na to, co se v Živí mrtví děje, existuje. Víme, že Eugene lhal. Ale on to dělal jenom proto, aby chránil sám sebe. Potřeboval na světě někoho, kdo mu pomůže přežít. Takže v tuhle chvíli nevíme, jestli na to v seriálu může vůbec dojít. Trošku o tom pochybuju, protože o léku nebo podobném řešení to opravdu celé není. Pokud jste si všimli, nikdy nepadla ani zmínka o tom, jak to začalo. A to proto, že to není podstatné. Jde o to, že naše postavy se ocitly v situaci, se kterou se musí vypořádat. Jediné, co můžete doufat je, že v nějakou chvíli vyvstane šance vybudovat jakous takous komunitu a vést v ní normální život. V šesté sezoně Živí mrtví tohle bude podstatné téma. V tuhle chvíli máme všechny v Alexandrii a víme, kde kdo je. Ale jak se teď postarají o to, aby to fungovalo? O to jde.

Pete je mrtvý. Má teď Rick šanci na nový vztah?
Greg Nicotero : To se určitě nedá vyloučit, mezi Rickem a Jessie přece jenom už jiskra přeskočila. V patnácté epizodě přišel Rick za Jess domů a vyzval ji 'řekni prostě ano, potřebuju pomoc'. A Jessie mu odpoví 'ano'. Myslím si, že Jessie měla dilema mezi Petem, se kterým byla vdaná, a Rickem, který ji přitahoval. Ale musíte si uvědomit ještě jednu věc. Rick zabil otce jejích dětí. S tím se Jessie nesmíří jen tak.

Máme se připravit na to, že vlci budou pro všechny v šesté sezoně nový velký nepřítel?
Greg Nicotero : Vlky jsme přinesli do příběhu v šestnácté epizodě Živí mrtví 5. Osobně tyhle postavy miluju. Využívají ty, které zabijí, jako munici k tomu, aby vybudovali armádu zombies. Už jsme vlky zdálky pozorovali v 9. epizodě páté sezony. Když muž s W na čele řekne Normanovi, že jeho vezme taky, ale ne jako živého, tak si pak uvědomíte, že všude nasazují různé nástrahy, aby se zhostili jejich majetku, a pak nasadili živé mrtvé jako pasti. To je ďábelský plán.

Jak dlouho může zombie přežít, než úplně shnije?
Greg Nicotero : Nikdy jsme fázi hnití neviděli, ani v 2. epizodě páté sezony, kde najdeme živé mrtvé v potravinové bance, kde jsou ve vodě, loupe se z nich poslední kůže. Pořád jsou schopni útočit, i když na nich už není maso. Ale k té fázi, kde se torza už nemůžou hýbat, se postupně dostaneme. Je strašné, že pořád umírají další lidé, a tím přibývají čerství zombies. Takže nemůžeme jen čekat, až se dostaneme k shnilým tělům.

Díky tomuhle rozhovoru s Gregem už víme, že Jessie a Rick mají šanci na to, dát se dohromady. Ale co Alexandria Safe Zone? Snad Greg Nicotero neplánuje nechat všechny na tomhle příšerném místě napořád. Přišel Morgan, je čas se přesunout jinam. Tady útočiště podle melty rozhodně není, a nebude.
source: melty.cz

TWD >> Živí mrtví 5 : Jací budou Fear The Walking Dead? Rozhovor s Gregem Nicoterem

8. května 2015 v 11:18 | brre
Druhý seriál Fear The Walking Dead je na cestě, a fanoušci originálu už se pídí po detailech. Greg Nicotero, producent Živí mrtví, odpověděl webu melty na všechny otázky, které se kolem nové zombie série z Los Angeles točí.

Greg Nicotero je tak trochu otec všech zombies, kterých už se v Živí mrtví od začátku mihly tisíce. Tenhle producent se stará nejen o celý seriál The Walking Dead, ale i o speciální efekty a kostýmy. Andrew Lincoln a Norman Reedus mu vděčí za svoji slávu, ale taky blízké přátelství. Už jste viděli fotky Normana Reeduse z Živí mrtví na večeři s Barackem Obamou v Bílém domě? Dostal se tam právě díky tomu, že z Ricka a Daryla v seriálu, který Greg Nicotero produkuje, se stal takový fenomén. A protože brzy se v létě dočkáme nové série Fear The Walking Dead, museli jsme se Grega Nicotera zeptat na všechny detaily. Podívejte se na náš druhý exkluzivní rozhovor.

Plánujete dát živým mrtvým z Los Angeles 'něco nového'?
Greg Nicotero : To je tak nějak ten plán, co máme. Jestli si pamatujete, tak Fear The Walking Dead se odehrává v čase předtím, než začneme sledovat nákazu v původní sérii Živí mrtví. Takže první věc, se kterou si teď hrajeme, je prostředí, a jaký to má na zombies vliv. Ve státě Georgia je vždycky hodně vlhko a slunečno, takže podle toho i vypadají. Klima v Los Angeles je ale mnohem sušší. O tom jsme vedli diskusi - jak budou živí mrtví v takových podmínkách vypadat?

Jak se ten virus vlastně rozvinul ? Můžeme očekávat, že se to v seriálu Fear The Walking Dead nějak vysvětlí?
Greg Nicotero : Podle mě není ve Fear The Walking Dead tak důležitá otázka 'jak', ale 'jak na to lidi reagují'. Je fascinující, jak moc to vypovídá o naší společnosti, protože většinou se všechno dozvídáme přes iPady a telefony. Když se v minulých letech něco takového stalo, tak si vzpomeňte, jak jste na tu zprávu v novinách měli reakci. "Muž, který ukousl na ulici bezdomovci obličej" - pamatujete si na to ještě? Nebo zpráva o zdravotní sestře, která se vrátila do Ameriky z Afriky nakažená ebolou, a odmítla zůstat v nařízené karanténě. U toho si říkáte - naše story může začít podobně. Ve Fear The Walking Dead si budete pokládat hodně podobné otázky : 'Co se vlastně děje? '

Hned několik postav jsou teenageři. Obsadili jste je proto, že hledáte nový typ diváků?
Greg Nicotero : Spin-off vypráví o rodině, zatímco v našem prvním seriálu se setkáte s jednotlivci, kteří v podstatě po cestě přišli o všechny svoje blízké, a pak našli jeden druhého (Daryl, Rick se synem, Carol, a ostatní) a dali se dohromady jako skupina. Ve Fear The Walking Dead začneme v kruhu rodiny. Vzpomeňte si, jaké to bylo, sledovat muže, jak chrání svoji rodinu, i dítě, které je jeho ženy s dalším manželem, a jak se příběh komplikuje, zatímco se snažíte všemi způsoby ochránit všechno, co vám ještě zbývá.

Seriál Fear The Walking Dead startuje už toto léto na kanálu AMC. Představí postupně tyto herce : Kim Dickens (Gone Girl, Sons of Anarchy), Cliffa Curtise (Missing, Gang Related), Franka Dillanea (Harry Potter a princ dvojí krve), a Alycii Debnam Carey (Into the Storm). Greg Nicotero se o produkci dělí s Davidem Alpertem a Davem Ericksonem, který měl na starosti i seriály Marco Polo a Sons of Anarchy.
source: melty.cz

Emily Kinney - This Is War tour [dates]

4. dubna 2015 v 11:41 | brre
Nejdřív jsem nechtěla přidávat seznam koncertů z This Is War Tour zvlášť, ale Emily přidala kupu nových míst, tak to nakonec udělám, aby to bylo přehledné!:o)
Předskokanem na turné bude Dylan Gardner.

May 1st - YMCA Boulton Center for the Performing Arts, Bay Shore, NY
May 2nd - Monticello Casino/Raceway, Monticello, NY
May 3rd - The Sinclair, Cambridge, MA
May 4th - The Gramercy Theatre, New York, NY
May 8th - Milkboy Philly, Philadelphia, PA
May 9th - Jammin' Java, Vienna, VA
May 12th - Club Cafe, Pittsburgh, PA
May 13th - Madison Theatre, Cincinnati, OH
May 14th - Zanzabar, Louisville, KY
May 17th - Schubas, Chicago, IL
May 19th - The Stone Fox, Nashville, TN
May 20th - Eddie's Attic, Decatur, GA
May 21st - Eddie's Attic, Decatur, GA
May 22nd - Saturn, Birmingham, AL
May 26th - The Hi-Fi, Indianapolis, IN
May 27th - Duck Room, St. Louis, MO
May 28th - Rozz Tox, Rock Island, IL
May 29th - Diamond Jo Casion, Dubuque, IA
May 31st - Record Bar, Kansas City, MO
June 1st - Wooly's, Des Moines, IA
June 2nd - Bourbon Theatre, Lincoln, NE
June 3rd - The Waiting Room, Omaha, NE
June 5th - Ophelia's Electric Soapbox, Denver, CO
June 8th - Kilby Court, Salt Lake City, UT
June 11th - The Bartlett, Spokane, WA
June 12th - Columbia City Theater, Seattle, WA
June 14th - Doug Fir Lounge, Portland, OR
June 16th - Brick and Mortar, San Francisco, CA
June 17th - The Catalyst Atrium, Santa Cruz, CA
June 18th - SLO Brewing Company, San Luis Obispo, CA
June 24th - The Troubador, Los Angeles, CA

TWD >> spin-off Fear The Walking Dead

13. března 2015 v 19:00 | brre
Už delší dobu po netu kolují zprávy o tom, že se bude natáčet spin-off k TWD, ale informace nebyli potvrzené a stále se měnili. Nyní je tato informace konečně potvrzená! Spin-off se bude jmenovat Fear The Walking Dead a jeho děj se bude odehrávat v Los Angeles. V seriálu by neměli hrát postavy, které se objevily v původním seriálu...ovšem hodně se diskutuje o postavě Moralese, který se objevil v první sérii TWD, ovšem tato informace není potvrzená. Jisté je to, že AMC si už zaplatilo hned za dvě série s tím, že první bude mít stejně jako TWD šest epizod! A premiéra je naplánovaná na konec léta, takže bysme se měli spin-offu dočkat ještě před premiérou šesté série TWD!
Kromě těchto informací se také objevily dvě první stillsky, které nám toho sice zatím moc neříkají ale lepší než nic.:o)
fear_28129.jpg fear_28229.jpg
GALLERY » Fear The Walking Dead (spin-off) [2x photos]

TWD >> Emily Kinney - This Is War tour

13. března 2015 v 18:22 | brre
Emily chystá nové album, které se bude jmenovat This Is War a vyjde už v květnu! A právě proto taky vyrazí na takové menší turné! Turné se jmenuje stejně jako album takže This Is War Tour a začíná prvního května!

TWD >> Sonequa Martin-Green Welcomes Baby Boy

17. ledna 2015 v 11:17 | brre

Sonequa, která hraje v The Walking Dead Sashu, minulou sobotu(10.1.) porodila své první dítě! Je to kluk a jmenuje se Kenric Justin Green II. Její manžel se jmenuje taky Kenric, takže má jméno po něm. Tímto jim gratuluju!:o)

TWD >> Some spiolers

9. ledna 2015 v 16:07 | brre
Nejsou novinky, tak jsem sepsala pár spoilerů co se objevily k druhé polovině páté série. Za pravdivost ovšem neručím!:o)) Nicméně jsem vybírala ty co by měli být nejpravděpodobnější.:o)

• Skupina by se měla vydat do Alexandrie ve Virginii, kde by se měla naházet bezpečná zóna.
• Na scéně by se měla objevit postava se jménem Negan(je to postava z komiksu a je možné, že se bude jmenovat jinak). Měl by to být vůdce skupiny, o které se píše v dalším bodě.
• Na scéně se objeví nový nepřítel, měl by být ještě horší než kanibalové z Terminusu, podle odhadů by se mohlo jedna o skupinu zvrácených lidí, kteří si vytvářejí masky z mrtvých lidí, aby se mohli pohybovat mezi chodci(zombie). Vysvětlovalo by to i důvod, proč se Morgan vydal ve stopách Rickovi skupiny. Už v díle Clear, když se naposledy potkali, Morgan mluvil o tom, že lidé nosí tváře mrtvých. Je pravděpobodné, že se s nimi setkal znovu a to ho probralo z jeho delíria a on se vydal za Rickem, aby ho varoval před touto hrůzostrašnou skupinou lidí.
• Tyreese nejspíš v nejbližší době zemře. Herec Chad Coleman se objeví v nové seriálu, kde bude hrát pravidelně a navíc podle fanoušků se ke konci natáčení neobjevoval na place, někteří prý dokonce viděli jak Rick a Glenn podpírali Tyreese a snažili se mu pomoci.

TWD >> Upcoming Events 2015 - full list

9. listopadu 2014 v 18:22 | brre
Sepsala jsem všechny možné comic cony, na který se herci objeví příští rok. Teda nevím jestli na všech, protože jich ještě hodně nebylo oznámeno, takže když je tam to TBA znamená to že to bude doplněno.:o) Budu se snažit to aktualizovat co nejčastěji.:o)


Wizard World New Orleans
January 9-11th | New Orleans, LA
Norman Reedus, Michael Cudlitz, Sarah Wayne Callies, Scott Wilson, Michael Rooker, Andrew J. West, Seth Gilliam, Sonequa Martin-Green

Wizard World Portland
January 23-25th | Portland, OR
Norman Reedus, Steven Yeun, Sarah Wayne Callies, Jon Bernthal, Michael Cudlitz, Josh McDermitt, Michael Rooker, Scott Wilson


Walker Stalker Con
January 30th-1st February | San Francisco
David Morrissey, Jon Bernthal, Steven Yeun, Scott Wilson, Emily Kinney, Chandler Riggs, Andrew J West, Seth Gilliam, Michael Rooker, Sarah Wayne Callies, Michael Cudlitz, Josh McDermitt, Lawrence Gilliard Jr., Sonequa Martin-Green, Brighton Sharbino, Alanna Masterson, Christian Serratos, Jose Pablo Cantillo, Chad Coleman, Laurie Holden, Madison Lintz, Kyla Kenedy

TWD >> Upcoming Events - full list

7. září 2014 v 18:57 | brre

Infect Scranton
September 6th | Olyphant, PA
Addy Miller, Brighton Sharbino

Wizard World Richmond
September 12-14th | Richmond, VA
Chandler Riggs, Norman Reedus, Michael Rooker, Jon Bernthal, Steven Yeun

Fanboy Expo: Tampa
September 12-14th | Tampa Bay, FL
Scott Wilson, Addy Miller

Alamo City Comic Con
September 26-28th | San Antonio, TX
Chandler Riggs, Scott Wilson, Emily Kinney, IronE Singleton

Monster-Mania Con
October 3-5th | Hunt Valley, Maryland
Scott Wilson

New York Comic Con
October 9-12th | New York City, NY
Andrew Lincoln, Danai Gurira, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohan, Melissa McBride, Chad L. Coleman, Sonequa Martin-Green, Emily Kinney, Lawrence Gilliard Jr., Michael Cudlitz

Walker Stalker Con
October 17-19th | Atlanta, GA
Andrew Lincoln, Norman Reedus, Jon Bernthal, Michael Rooker, Melissa McBride, Chad Coleman, Josh McDermitt, David Morrissey, Andrew J. West, Emily Kinney, Chandler Riggs, Brighton Sharbino, Sonequa Martin-Green, Kyla Kenedy, Emma Bell, Denise Crosby, Nick Gomez, Melissa Hutchison, Greg Nicotero, Steven Yeun, Michael Cudlitz, Alanna Masterson, Christian Serratos, Jose Pablo Cantillo, Lawrence Gillard Jr., Laurie Holden, Lew Temple, Lauren Cohan, Daniel Thomas May, Madison Lintz, Addy Miller, Scott Wilson, IronE Singleton

Wizard World Ohio
October 31 - November 2nd | Columbus, OH
Norman Reedus, Jon Bernthal, Steven Yeun, Emily Kinney

Wizard World Tulsa
November 7-9th | Tulsa, OK
Chandler Riggs, Norman Reedus, Scott Wilson, Jon Bernthal

Wizard World Reno
November 21-23rd | Reno, NV
Norman Reedus, Michael Rooker, Jon Bernthal
 
 

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter