Site Stuff

It's time to Say Goodbye

25. července 2015 v 20:40 | brre
Většina z vás tohle asi čekala...hodně dlouho už bojuju s blogovou krizí a jaksi ne a ne se to zlepšit.:o( V posledních týdnech se toho v mém životě hodně odehrálo a nebyli to moc dobré věci, přesto jsem doufala, že jako vždy nakonec najdu útěk a útěchu na blogu, ale bohužel tentokrát to nepřišlo. Dala jsem tomu hodně času a počkala jsem i na dobu kdy se celkově trochu uklidním, abych pak nelitovala...jenže to nepomohlo. Tento týden jsem měla hodně volna, ale nedělala jsem skoro nic...asi jsem potřebovala odpočinek, ale ten jsem většinou hledala právě na blogu, kde to pro mě byl relax. Už to tak není.:o( Nevím jestli jsem už moc stará nebo je to prostě jen tím co všechno se stalo, ale mám pocit, že blog je pro mě už jen ztráta času.:o( On sem stejně nikdo moc nechodí, takže si toho že jsem pryč všimne jen pár lidí...a pro ty co chtějí zůstat se mnou v kontaktu, tak si vás ráda dám do affs na 1D. Tam sice články taky skoro nepíšu, ale adminkou jsem tam stále a obíhání affs je stále na mě, a já bych ráda i nadále navštěvovala vaše blogy! Takže pokud chcete být někdo moje affs i dál, tak napiště do komentářů.:o) Jinak novinky o Little Mix a The Walking Dead můžete i nadále sledovat na mém tumblru, protože i když jsem trochu polevila i v přidávání do galerek, tak na konec i s nima připravená zatím nejsem. Takže pokud chcete novinky, tak sledujte abbrre.tumblr.com!:o) Možná se někdy vrátím, ale myslím si, že teď už se to nestane...už nejsem nejmladší navíc mě čeká dlouhodobější řešení mých zdravotních problémů, takže si myslím, že tohle je opravdu konec. Ovšem to už jsem si jednou myslela a přesto jsem se vrátila že?:o)) Takže Never Say Never!:o))

Ještě musím napsat pár novinek, které jsou sice v menu nebo už tu byli, ale i tak je tu ještě zmíním.
CRIMINAL MINDS

• Jennifer Love Hewitt porodila druhé dítě! Je to kluk a jmenuje se Atticus James Hallisay.
• A.J.Cook už také porodila a je to opět kluk, jmenuje se Phoenix Sky Andersen.
• Herečku Jennifer Love Hewitt v jedenácté sérii nahradí Aisha Tyler, která si zahraje roli doktorky Tary Lewis, která zaujme Hotche během vyšetřování případu.
THE WALKING DEAD
• Premiéra šesté série bude 11.října. Na trailer se můžete podívat TADY.
• Fear The Walking Dead bude mít premiéru 23.8. a na trailer se můžete podívat TADY.
• Alanna Masterson(Tara) je těhotná!
LITTLE MIX
• Nové album Get Weird vyjde 6.11.!
• Příští rok se holky chystají na na turné, které nese název The Get Weird Tour. Bohužel koncerty jsou zatím jen po UK, ale snad přidají ještě další. Seznam koncertů najdete TADY.
• Jesy a Jake jsou zasnoubení!

Neaktivita stále trvá:o(

4. července 2015 v 20:32 | brre
Opravdu mě mrzí jak moc na to tady kašlu, ale času je fakt málo. Mám nějaké zdravotní potíže a tak teď většinu času trávím po doktorech, proto tu jsem tak málo a proto ani nechodím na blogy mých milovaných affs.:o( Včera jsem už byla rozhodnutá, že na to tady kašlu, protože to byl fakt těžkej den, ale pak jsem si řekla, že jsem si zakázala skončit rozčílená takže jsem dneska doplnila všechny novinky a uvidíme co bude dál. Taky jsem ještě všechny oběhla a dál se uvidí co bude. Doufám, že to všechno nějak brzo dořeším a uklidní se to a pak se rozhodnu jestli tu chci ještě pokračovat nebo ne. Byla bych, ale ráda kdybyste mě omluvili z kontrol a taky že neobíhám, ale opravdu to není v mých silách.:o( Pokud si mě někdo chce smazat, tak mi to klidně napište já to pochopím.:o)

Částečná neaktivita

21. června 2015 v 13:30 | brre
Omlouvám se, že tu v posledních dnech moc nejsem, ale není moc čas a když je, tak jsem vyčerpaná a vystresovaná, takže se mi pak nic nechce. Hodně jsem přemýšlela o tom jestli to tu má vůbec smysl...chtěla jsem skončit, ale pak jsem si říkala, že končit v době, kdy jsem ve stresu a mám kupu starostí asi není to nejlepší, protože bych pak mohla litovat. Takže zatím končit nebudu a počkám až ten stres trochu poleví, což by snad mělo být za čtrnáct dní. Takže z toho vyplývá, že následující dva týdny, tu budu stále málo a budu i míň obíhat. A potom se uvidí jestli se vrátím v plné síle nebo už přišel můj čas. Mějte prosím se mnou zatím trpělivost, ale pochopím pokud si mě někdo i tak smaže z affs. Vlastně sama nevím, co bude, takže je to na vás jestli si mě necháte nebo ne...

Proč sem chodíte?

27. března 2015 v 19:44 | brre
Poslední dobou tak nějak přemýšlím kvůli komu navštěvujete můj blog. Zdá se mi, že nejvíc kvůli TWD, ale možná se pletu a právě proto jsem se rozhodla udělat menší průzkum! Zajímalo by mě proč sem chodíte? Je to kvůli Little Mix, The Walking Dead, hercům z TWD, Criminal Minds, hercům z CM? Byla bych moc ráda, kdybyste se zapojili i vy co normálně nepíšete komentáře, protože u těch co komentují pravidelně, tak nějak vím proč sem chodí!:o)) Udělala jsem i takovou menší anketu, ve které můžete v celém článku hlasovat, ale budu ráda když mi do komentářů napíšete konkrétně kvůli komu/čemu sem chodíte.

PROSÍM ZAPOJTE SE!

A ještě jedna otázka pro ty, co se odhodlají napsat komentář...až TWD teď skončí, tak se chystám do galerky přidat někoho z nových herců a tak se nabízí otázka, jestli byste novinky o někom uvítali, abych věděla koho přidat. Takže kdo z herců z TWD vám tu chybí?:o)


Please help! - Island dotazník

17. března 2015 v 16:55 | brre
Chtěla bych vás poprosit jestli byste si našli chvilku a vyplnili jeden krátký dotazník o Islandu. Pokud o něm nic nevíte tak to nevadí i tak se to prosím pokuste vyplnit! Je to pro moji kamarádku a byla by vám moc vděčná kdybyste si našli chvilku! Takže předem moc děkuji!:o)

DOTAZNÍK

Happy New Year!

1. ledna 2015 v 12:19 | brre

Všem vám přeju Šťastný Nový rok!

Hodně úspěchu, lásky, zdraví a štěstí! Ať je ten rok 2015 ještě lepší než ten přechozí!

Merry Christmas

24. prosince 2014 v 12:00 | brre

Všem vám přeju Veselé Vánoce!

Doufám, že je prožijete v klidu a míru. Vím, že toho klidu moc nemáte, ale zkuste si ten dnešní den a ty následující trochu užít. Zapomeňte na starosti a problémy a prostě si užívejte přítomnost svých blízkých.:o) No a hlavně ať vám Ježíšek přinese to, co jste si přáli!:o))

Vyhodnocení kontroly affs

4. prosince 2014 v 17:02 | brre
Konečně jsem se dotala k vyhodnocení kontroly affs! Nebudu to nijak komentovat...nový seznam a rozdělní affs najdete TADY. Stále přijímám nová affs takže pokud máte zájem zapište se TADY.:o)

ZAPSALI SE
http://efron-z.blog.cz
http://jessica-alba-online.blog.cz
http://mkunis-ndobrev.blog.cz
http://best-actresses.blog.cz
http://candids.blog.cz
http://katka219.blog.cz
http://mordrezia.blog.cz
http://emilykinney.blog.cz

NEZAPSALI SE - MAŽU
http://daniellepeazer.blog.cz
http://daily-gomez.blog.cz
http://andiegraphic.blog.cz
http://ajcin.blog.cz
http://e-calder.blog.cz
http://lauren-daily.blog.cz

NEZAPSALI NECHÁVÁM
http://jajavy.blog.cz
(nechávám ale neobíhám dokud se nevrátíš)
http://the-walkingdead.blog.cz
http://jessiej.er.cz
http://glee-daily.blog.cz

NOVÁ AFFS
http://bones-czech.blog.cz

Kontrola affs! + malý náběr

29. listopadu 2014 v 13:25 | brre
Jako jsem docela naštvaná, protože polovina mých affs sem nechodí snad ani jednou za měsíc! Nikdo vás snad nenutí být se mnou spřátelení ne? A pokud nechcete být affs, tak mi to můžete alespoň říct:o(( Já vás obíhám někdy každý den někdy obden a vy sem nezavítáte ani jednou za týden? Takže kdo se nezapíše toho nejspíš mažu! Kontrola tu bude týden, protože jak jsem řekla, stačí mi když sem zavítáte alespoň jednou týdně! Tahle moje špatná nálada nepatří pro všechny moje affs, protože někteří jsou fakt skvělý! Na druhou stranu sem chodí i tací co s nimi nejsem spřátelená a chodí sem častěji než affs...a právě proto taky udělám náběr! Stejně polovinu těch, co tu mám smažu, takže se uvolní nová místa!:o) Nesnáším kontroly a skoro je nedělám, ale fakt bych chtěla vědět proč já vás navštěvuju pravidelně a vy mě ne...:o(

STARÁ AFFS
» stačí když mi napíšete, že chcete být i nadále spřátelení...pokud nechcete, tak mi to prosím napište taky.

NOVÁ AFFS
» přezdívku a blog (stačí když to vyplníte v údajích, když píšete komentář)
» proč chcete spřátelit?
(prosím nezapisujte se pokud vás nezajímá nikdo a nic z mého blogu...pokud se ovšem chcete s něčím seznámit a budete psát smysluplné komentáře, tak můžete:o)

Hiatus 14.-19.10.

13. října 2014 v 14:23 | brre
Jak nadpis napovídá tak tu teď několik dní bohužel nebudu. Od zítra nebudu mít přístup na internet...teda asi budu mít net v mobilu ale určitě nebudu mít notebook s internetem takže novinky prostě nebudou. Ale hned jak se vrátím domů tak všechno doplním! Doufám že toho moc nebude a o nic důležitého nepřijdete.:o) Buďte prosím trpělivý a omluvte mě ze všech kontrol affs...sice možná budu obíhat ale nevím to jistě protože internet v mobilu stojí za prd.:o))

Nick Jonas - Jealous

17. září 2014 v 15:13 | brre
Když nejsou novinky, tak se s vámi podělím o nový klip Nicka Jonase.:o) Už jsem nad tím přemýšlela a asi se tu občas takhle zmíním o něčem, co mě zaujme a tak, asi hlavně v době kdy nebudou novinky. Nevím jestli to víte, ale Nick Jonas se po rozpadu JoBros dal na sólovou dráhu a včera mu vyšel druhý klip a to k singlu Jealous. Ta písnička se mi líbí víc než Chains a i ten klip se mi líbí víc, ale na YT ho hodně pomlouvají a nadávají....no hlavní problém je jeho přítelkyně Olivia Culpo, která v klipu taky hraje a fanoušci ji jaksi moc nemusí. To já osobně nechápu, protože mě přijde sympatická...navíc jsou spolu už docela dlouho, takže ona je určitě i hodně tolerantní, protože každý kdo Nicka zná, tak ví jaký je to wokoholik a myslím si, že udržovat s ním vztah je dřina.:o)) No nic teď mi řekněte, co si o klipu a songu myslíte vy! A to klidně i kritiku...potom co jsem četla na YT mě už nic nepřekvapí!:o))

Nikdy neříkej nikdy! Aneb tak vás tu zase vítám!

4. září 2014 v 14:58 | brre

Vítejte!

Když jsem tu před více než rokem zavřela opravdu jsem věřila tomu, že už se sem nikdy nevrátím. No ono když se to tak vezme, tak jsem se sem nevrátila...protože zaměření blogu je úplně jiné! Takže je to takový návrat nenávrat. Rozhodla jsem se sem vrátit, protože mezitím co jsem tu skončila, jsem začala blogovat o Little Mix a The Walking Dead(One Direction nepočítám:o)) a prostě poslední dobou jsme měla děsnou blogovou krizi a tak nějak mi lezlo na nervy to věčné přehlašování, atd...prostě mi došlo proč jsem si původně založila jeden blog a měla na něm všechno, co jsem chtěla. Takže tu byli dvě možnosti...první možností bylo že skončím a přesunu se jen na tumblr...jenže mi bylo hrozně líto té hrstky faoušků, co tu LM a TWD mají a chodili na mé blogy a tak jsem nad tím hodně přemýšlela co dál...zkoušela jsem krizi překonat, protože můj bláznivý nápad s přesunem mi Lentilka rozmluvila!:o)) Jenže mě to prostě už nebavilo a lezlo mi to na nervy a nestíhala jsem to všechno a tak jsem se nakonec rozhodla, že ten přesun udělám. Trvalo to neskutečně dlouho, protože je toho opravdu hodně! Navíc jsem si oblíbila seriál Criminal Minds(Myšlenky zločince) a hlavně herce, kteří v něm hrají a tak jsem kromě sjednocení TWD a LM přidala ještě právě tento seriál! Doufám, že moji věrní fanoušci se přesunou společně se mnou...no pokud ne tak co nadělám.:o)) Taky doufám, že díky sjednocení poznáte třeba nové věci a nové lidi. Uvidíme, co nám čas přinese.:o)) Samozřejmě pokud sem budete chodit jen kvůli jedné věci, nevadí mi to! Sjednocení je hlavně kvůli mě, abych to stíhala.:o) Takže konec řečí a vítejte!:o)

Jestli máte nějaké otázky, připomínky nebo co já vím co, tak se nebojte napsat do komentářů! Já nekoušu a moc ráda vám odpovím.:o)

Důležité pro affs!

Všechny jsem si vás sem přesunula, ale máte možnost s tím nesouhlasit. Takže tento článek funguje i jako taková kontrola affs! Všechny jsem vás oběhla a napsala vám to a proto vy mi prosím teď napište, jestli chcete být moje affko i dál! Slibuju že budu obíhat stejně často jako dřív! Nejmíň třikrát do týdne a možná i častěji!:o) Pokud už nechcete být spřátelení, tak mi to taky prosím napište ať vím.:o) Nechci o nikoho z vás přijít ale pochopím to...už jen proto že jsem na vás v poslední době hodně kašlala... Ale budu vám vděčná, když budete mít pochopení a odpustíte mi to!:o) Samozřejmě pokud budeme spřátelení i dál, tak můžete komentovat jen to, co vás zajímá!:o)

Možná budu nabírat i pár nových affs...takže pokud máte zájem tak neváhejte a zapište se TADY. Třeba se vám ozvu.:o)

Pokud by to někoho zajímalo, tak jsem nic ze starých věcí, co tu byli nesmazala. Všechno jen není vidět a jediné jak se k tomu dostanete je přes archiv.:o)

LM >> Sources

4. září 2014 v 12:29 | brre
This is merely a fan site created for Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.
Thanks for some old and HQ photos:
little-mix.org, little-mix.us

If is many sources and therefore we can't write to gallery, you'll find them here. The name of the album in the gallery is the same as here.

TWD >> Sources

4. září 2014 v 12:29 | brre
This is merely a fan site created for The Walking Dead. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write me that some photos on my page are yours, I add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write me your name, twitter, tumblr,… I'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write me and I will take it down immediately.
Thanks for some old photos:
twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org

If is many sources and therefore we can't write to gallery, you'll find them here. The name of the album in the gallery is the same as here.


@jennyaggio, @FunkyAnge, @Selvana_nkc, @daddygiIinsky, @sweetfreak86, cjkoall, @KISSLady, @samanthaXOlynn, @CynthJ29, @HonkyTonkWoman2, melissa_fonseca, @rachbear777, @icequeen1371, @krazyjenni, @KaylaHiddles, hermball12, nikki_elle, @LanaKamaric, 4sweet_caroline, najiiba, peterpantakemeaway, rachel_mt, nessdixon87, @ReedusOwnsMe, addielucille, @jamiegibsonxo, cmayyou, courtashley96, lovemywolfiedublin, @CWiatowski, @amandaruns, @kat_xx_xx, @amberhartlin, @MichelleKeast, sarah_mac_13, @SpinnyVinny, @GovnaOnZeBridge, @Waterhustler, @ZackConnoy, @KillWalkers_, @Dannunziio, @JD3450, blaquecat, _brokencrown, @murtzjaffer, @allievclarke, flickr.com/photos/doctor_insomniac/, aflo815, x.black.widow.x, brucelacasse. jessschryer, noelmatta, mr_rushton, bringthemaeham, scottyv6991, thegelz, catsuragi, kellybensleyart, lucascesarini, moonchild51792, heechan03, @justcarlyxo, goassbuttgo, xamandamarie, flippin_alex, @matterade, @addicted2reedus, @korey711, @RealMikeKoczka, @ReedusOwnsMe, @CDNPharma_LMK, @MelanieTrini, xamandamarie, nelfaciel, naytay, desrocm, cookiiez91, quasilee, mrwillwong, keithchewbacca, missjlamonroe, @JoshuaRanda11, katoverload, @FullTimeMachine, @javiemall, @CivilBlonde, @LesleyMaeHam, @claudiacalvise, alphaghetti71, jtinto, @daryldixonfreak, niceut, beinglolastar, alexandra_m_bell, anjeyameowri, deulcet, senoznom, pixelfairy71, scarface_eddy, mariche01, amytaylor_18, @Raggedy_Amy, @krazyjenni, geekchicelite.com, theartsguild.com

@LoryPiloyan, @TomMcAuliffe, @slammtlhabs, @Real_Naballiss, @beautybyarie2, @SharylChow, @FunkyAnge, @Jacky_721, @tremblay522, @mycoveriscas, @AlissiaAlly, @TWDHabs, @Aiekillu, @peteralper99, @krisxta, @MrPace85, @Puce31, @khara_kc, @Batzi88, @ma_robert, @MeveCF, @ArianeJann, @JKLivinn, @Wildimage7, @MissJuliieD, @PhoebeLockheart, @Jlbfilms, @JKiakas, @vu_bobby, @TephTheJoker
IG: kej2005, juny_90, mariche01, hunteryiyi, piixiiedusst, prissii_espino, hannahlalonde, mahdiba, valenexrawr, natalyquebec, emiliecote98, kathleenjgreen, saigemukash, mariloutrottier, myliehogwarts, alexandrah_71, janessasinclair, noemie_raymond, simonle16, miketadayon, paresag, wilhem_beg, alidaversa, restlessheart_, annaterris, milovenorman, from_thesaurus, bitchybitch72, hempaquet, cinematicroad, 4sweet_caroline, ratjarlanglois, smilykhmer, hulk_smash666, meganegallina, ilovemouton, kingmasterhot, dloliv, ariedl_xo, mohiraxoxo, infinitepo7, alexsagala, burrito1123, unastanojevic, melaheno
FB: Mason Bissi, harrytipotte11.tumblr.com

@DCBANDAID, @Melodz21, @tisthegretch, @xcharlie88, @HugmesistaCS, @1Love1heart45, @LittleKatRazzle, @ReneeZ17, @Crazy4Becks, @timetolive1979, @cutiebeeo6, @DeannaWCampbell, @nikell13, @HallyburtonJen, @thelegendjoey, @redsoxxgyrl, @a215881cccb94ea, @Emilyag09, @Lisa62177, @Wicca_Chicka, @AnnaPike1, @raewyatt1979, @CrafterCandle, @grahamtastic69, @AmeriWelsh, @wilee12
IG: ftblchk, nocturnalfiend, abnormal_neil, kat_ran1011, whereswalshdoe, katie_quinzel, kaitlyns_boy1, xoxohaileymarie, dawnbest, kstephenson519, jbclark79, nujoker7, kuhlipso, officialaldorayne, alyybuug

kaylajasnes, david_trill, bustablaster, buddyruns00920, metaljaw, miguel_reyes11, gabrielle_marie92, gir_13, ashlalee, chadrook, vanessacelest, shabulous1, ishvaraerin, theliztucker, meganmariee143, gaminggoddess, tonytamayo512, leah_lou_who, allonsaly, aaronxthexwriter, prideoftexas, druegindler, bigcatfloyd, adee42, jdfffn
@chetart, @AustinD70, @Eeekamouse, @Priscilla_89, @GenieATX, @johnnyvly, @Mad66Angel, @Julia4W, @mrskittyrules, @CharityParkerso, @xoxonashandcam, @kTkatastr0phe, @LoverAnimefreak
consultme.co.vu, tanglingshadows.tumblr.com

flickr.com/photos/caseyflorig/, flickr.com/photos/walkerstalkerphotos/, fanbolt.com, @Anissa_Camp, @mrsbrightside78, @HTruesdale, @ShaunofTWD, @AgentBacardi, @Photini1967, @Anissa_Camp, @wickedsweet2, @lindagjanssen62, @FansOfCARYL, @micln, @dups127, @neiladams65, @EstevanC530, @BinaPic
violethill42, omgtwd_, lindz_jay, wenrog4, mo_meli, redsoxbrooke, katelannister, cbigdaddie, allwedoisrun, a_searching_soul, the_jman_goodwin, hellohannahgray, kayleeofficial23, carol.on, sweetsarahhh, alexakristenpreziosi
FB: Stacey Michelle

@UndeadSheWolfxx, @angelaclairexox, @nerdqueen84, @acciocailey, @ashuuhhlee, @Taylor_Ashton13, @karlamichelle95, @ZombClanLeader, @mary_kahmann, @itsme_chels, @wilee12, @jennyaggio, @TBOLTBMF, @kasso29, @tndunlap6809, @Jawa_Jim, @EricaLSmith11, @KyleBarker740, @Aurora_M_Zwick, @KristinaDecker9, @sopranos07, @celmation, @JWilliams5102, @ashleyclen09, @NinaCrum1, @bigcraig33, @Easton_21, @youknow_thatguy, @zackgw113, @RockinTRoss, @xmisskatx, @Christypayne42, @Funnymom2Kim, @Avaleenia, @stacyvickroy1, @bigcraig33, @into_hananigans, @Tammyh765, @KBanks82, @CollinsxCutie, @stephdel78, @fairchild33, @PrayersForAlix
leahmarie42, elijahlepage, mindyj627, jtfranklin19, crumnina, queenmcbean, amber_reedus, acroscoe, joe_d89, mickjaegger, artbytyreepatrick, pamjillthomas, dbacon87, meagan_english, beautiful_assassin23, bobbulb, fandomslayerette, zarahgram, mzivorynailz,

@LisaZiegler1, @KyleSmith211, @illwilledFX, @TracyLynx, @Julie_AToMR, @booface77, @HollyBHoover, @RallyAroundPits, @918FOX, @Jessakitty77, @halestorm511, @1776gal, @poohfroggy811, @BabyGirl4_EVR, @Funnymom2Kim, @MaybePham, @LostSisGrimes, @AnnieDrews, @TanyaRatzlaff, @Dagger1557, @MamaMinx, @Jen1210, @MiahMetts, @Jlyn1967, @memcd28, @MiahMettsm, @Alexes_C, @DeShepherd, @DesTaneeMcGimps, @illwilledFX,
IG: tellab77, sassystulsa, tracylynx, kayla.karnosh, angiewaits, _michelle_j_k, katydixon_, rrlprincess27, bs_robbins, nikkijo925, jen86lynn, rally_around_the_pits, sindel82, jared_taylor56, rioreinhardt, grimmcitizen, a_izsak, _arenal, that_fangirl_life_tho, dillanhuntergameyanks, helenhypnotic, ddarlingnikkii, i_bleed_awesome, jamilynn316, darrientolle, l7kennedy, jengo1120, teeny330, craigm1110, streetjewel, zoron2000, michele_n_burgess, youngsamurai, _destiel_forever_8, haleighnicole64 , grimmcitizen, mo_sarwari, jamie_cali_dreamer,
flickr.com/photos/graysunrise

@ajaywalkingdead, @bencmartinez, @cannon_cannon2, @CoDfan1984, @cvrlgrimes, @jennyaggio, @lcfremont, @mandalayyyaz, @Minecraft_gir10, @MsStarwars1, @Pia6661, @ZenFeet, @tablebear, @glitterfading, @BatGirl_NC, @forever604, @KURl69SHIO, @graveyard_baby, @Paolapinto95, @megan_mccrossin, @iamclaimed, @gbayol, @RockiVassalino, @Hsnowie, @lisa_cnt07, @ZPRap, @ToribleLovesIt, @RNREGI, @glitterfading, @marisafretwell, @kenoboss, @BettyDowden, @dudeman2099, @dhaunschild, @cakecanves, @cvrlgrimes, @hey_doughnuts
samanthamarie220, niktedeschi4, kylee.rachelle, tee_minator, coopernatural67, khanlon78, celticfire99, jdfffn, oneinkseven, supersierra14, misstaylorfeigh, rheademption, paulmperkins, jinxiejenna, j_skells, danger_golightly, queentuts4, dorkaliscious775, irene_esme, comicbooksasfuck, ki2_lj23, sillycece31, kate_hater, nyah_jade01, drhikaru, dallizzle, bonesyoumade, me_so_nerdy, kpastaface

@mamatee96, @DragonFlyGirl_, @mememem1, @dixon_claimed, @verucassalty, @ThoseBackPages, @lolabrikada, @jpagzz1989, @BSiomiak, @maeroseoxox, @andre__de_Jesus, @annabruno1030, @kmeindl81, @baiileycraig, @JeanineJAS, @MikeDonofrio_JJ, @christinakoval_, @CleeBarry, @frostbiterydel, @abby_ware_, @50CentComics, @itsme_chels, @leanne137, @krazyjenni, @bernthaI, @KateAdams1987, @NUGeekGal, @TL504, @BriannaMencin, @jackgermain794, @TooMelaDramatic, @Minex0, @mrsbrightside78, @abbs_v, @stillsanejess, @FeatherMishap, @allyshacruz, @GreySeaArt, @sweetkv416, @dicicrew96, @ebutterfly0426, @andre__de_Jesus, @mlm512, @Loungefly25, @sianalynette, @jpagzz1989, @allisonb1992, @Moontalonz, @leanne137, @GiR_xX, @maxtoscano1, @Ashwatt213, @tinymama3, @lcwilli1, @PaulieD83, @SilverMooni, @georgenator12, @cescabanana, @celtictso, @TheJJagrSalute, @meganntoto, @NDirla, @marianito415, @Tabitha2255, @nyfrenchie91, @Elongo78, @MadelineAnneNYC, @Jonathan_N14, @julia_deluca, @2019Everett, @KimColleenXO, @hannah83102, @Katebabyyyxo, @christinakoval_, @aaronsagers, @JasonCaseyArt, @jenben415, @BrandyH17, @melissaaax, @LoveLedUsAstray, @dkf1017, @miss_kittychan, @Atassone22, @rockyy_5, @SFLATIN, @ichbinkimberly, @sadiepinciotto, @CristinaM71, @FeatherMishap, @Choofabulous, @Humphrey028, @Julz2080, @megwon6, @jpagzz1989, @Elongo78, @shuntbach1, @WWEcoholics, @TK10815, @jojo815, @SukeyNY, @asap_maddz, @adrewlincoln, @SBeLiCoSe, @TheGovernor108, @JMegs514, @langegucci, @caitlindelll, @PaulieD83, @SquintEastWood5, @glenzo78, @NadiaDenson, @uberkootra, @jinxx9500, @jackgermain794, @MatthewVlossak, @ItsMattManBrah, @Leahmarie724, @LikeTheMermaid7, @awheats98, @mari_panama, @CaeliMare, @dannimontee, @sophieeweiss, @Katebabyyyxo, @espinosabae141,
springham, shorty_mcfly, kzblanquita, clem_loves_you, threecheersforlinkinpark, joeys_shot, alanjr201, dancingruru, kaitlynchillo, kyle_dalessandro, huntermurray33, greg32489, obsessionposts__, sarabee27, jonjoncaparas, twd._.equals._.life, sighs.chandler, katiebrownie, powellrebecca, fincharino, abernathybeck, joann_chu, lindsaayylauren, _dreadgirl_, kaymcdeeze, voidedup, marieee_ooo, juliacitro, joseandres_sd, caroleebarry, maddiebaines, supernatural_angel_girls, kobsupangr, hopespringer13, lecia21, smileyy_kylie, mulderchick, sianalynette, brittkitt86, missmelissamarie13, powellrebecca, dadaliketostada, _carolinau, corina.u, peacenpearljam, ___ysus, _sngln, starsncyanide, jenn_m27, thechristinenagy, celena25, mackenzie_monette, caractacuspotz, burrellphoto, wineandcarmen, christinakoval_, king.dixon, blaneyphoto, abby_ware9, miz_caramel_vixen, kkaylinm, valendude, anirbas8211, jason_r315, mikedangerously, jamest_mason, thewalkingdead_4_ever, cyd__vicious, dern_tooten_im_a_rebel, bobbymfbrown, melindahaney26, melissam19, _caseyysteelee, scifispirit, r_pariag, rhiasaur, j_dagz, mich33192, jennthered, deanna_marie_xo, ticklemebrii, pcheng890, laurbles, thenerdtruth, bryangambatese, cortnei613, chandlercult, princessdray, cori_4554, jasonbags25, teamrev, snkrheadnyc, dr_destrroyo, chandlerismybaebahh, itslisa_bitch, suddenly_sophie, bulletformybanana, elysium1313, river009, rahotepnj, yvette88, brittany_kellyy, kissmycass718, beatleslove, gemaxel, sarahkrayy, noey2185, lyndseyb7, bevalvarez, ticklemebrii, vampyra926, giletti, howes1009, a_lay_hahn_dro, louie.rizzo, mrs.batgirl, nate_dunbar, marshall777, 23agizzy23, kaylabreannax3, grr409, ewea87z, danarundberg, kyleciarrocchi5150, angiebabie2, zeroxthomas, talababyy, tardisthetrain, jonnywutt, oliviafan1948, kdmala, j_morbs, djcandri, ewea87z, jamminjaimie, runawaykyo, ryboryan99, sarahseves, _branalover_, laurajoe23, joeyyyy_v, nate_dunbar, jimmyvalentime, prozack88, smmedia, mingchen37, ryan_heffernan, anthonyvaia, drakestolemygirl, aminuet, tbrennan92, danistrico, teeezin, belovedideas, undercoverwalker, stunna447, amo3ks, kelsssreichert, waiting_insanity, magggieee246, febe_24217, deltalovestara, cinema_decoded, _crystalnicolee_, nyc.photographer, maggie_anne13, jesseenika, dburnham9, nyxsabbz, zacharyscottmoon, tinyxjoy, r_pariag, jesso73,
FB: Kristine Meindl, Karol Meindl, Laura Hooper Koshy, Mary Borrello
bksphotographs.tumblr.com, flickr.com/photos/davezpicts/

@PREMIEREPORT, @PZ3Y1C5HO, @mitsusedori1, @amisuke0w0, @mrsm_ttk, @annabelle_mov, @suwatch_kun, @nievesya, @EMI_8D, @mnj_grrr, @1anuenue, @Iam_ARIMIRA_maI, @riku0124, @kysmgrc, @minno125, @rdj_o4o4, @y_andy3, @jimi_tetsu, @TRIOXIN_0245, @ikesan_x, @ants1985, @domiiko88, @stupid_f_rope, @kai_oono, @ich_marina, @eses8383, @NMelissaW, @ameyame, @hako_box_box, @masaru_c, @o_tamagoooooo, @fenrir_fenberk, @loup32x, @sizukiller , @3ne10_kk, @Okustan1980, @Lilyrose_Melody, @normanaddiction, @M_WORLD611, @kixah88, @panpanman2_12, @sinobiasi, @nini017s2, @didmdk, @domiiko88, @moriichi, @siroaoak, @jackallminds, @mitsusedori1, @tarou_daikokuya, @anne_z_anne, @xxxxxxboss221B, @A_Movie_TVdrama, @moettttter, @bystandme, @0426Panji, @nsnk373_movie, @liverpool_echo, @TfMarvel, @3nagatsuki, @sirusirusan, @mrn_twd, @high3score, @matorinako, @CL93, @bmpsy9, @yukkin214, @tsuca_sa, @syakariki2034, @3344556677W22, @azuki_bowwow, @anchor_08, @nsnk373_movie, @Luna___TH, @aki4_c, @luv_khj, @komeccodondon, @galact_g, @_tomo1104_, @sinobiasi, @385miyaco, @1anuenue, @liar_1126, @kurukuma_, @kazzy0207,
rielove54, 11zeze11, juicygirlgirl, inunos_yy, shiopipi.94, ymtnprn, gibkira, tomomintsu, suwatch_kun, tagucheeta, hearts03_a, shoma_dedede, aiuemio, suuuuukichi, nmi0125, kpyn_2906, suwatch_kun, yuto_1016, saeken_5924_, tamaomi_7, bosanbon, sohyun4610, takuyan0120, aiuemio,
pitiful-firefly.tumblr.com,

@shirohasu_2, @wh0_rdj30, @yasuaki_t, @mori2ta, @scotch_omoto, @frombachikanshi, @herofuz, @k_johnny66, @may30_hbt, @yura102455, @aku_no_shoki, @hi_na_sss, @mamas_rich, @natsumisuto, @PREMIEREPORT, @riku0124, @2mn28, @lcq2_cos, @hiro_taka2011, @s2eve_k, @enor610, @mwam69mwam, @RiiTiger, @emihime1, @ghost07291, @catiesj, @tarou_daikokuya, @asuni15,
cyam821, kamya_26, manaminnn_, maimai0215, nonban100, ellie104n, cylovesf, aoi_tori1988, miepad, kaoripeace,
reedusgif.tumblr.com

2015

@Karlabug84, @Medtaz165, @SaNdiBooTy, @kaylieannice, @iantannehill, @watermalone, @fahcksy, @KidPastorGabe, @haylemichelleh, @PhunPhactory, @the_jessekahl, @twootietarte, @leanne137, @kayla_dales, @MonkeyMan504, @AshleyTempleto2, @chrismartin866,
handsomebeardedman, medtaz_165, madeintexas_ashley, thisisntwondderland, janelle_arnold, thechloinator, pretty_nerd87, megelliott78, mr_b_123, katie_beccaa, barbgirl1999, ritzyburg, srsmith01, marisaesme, aikomama, dimpo7, kcolvr, mollywkuk, jessyjinxed, crystalreedus, fallen_killjoy_xx,

@NWEXPOSED, @beagley03, @HunterAlsayyad, @CanNeNe7, @DarianGaldino, @MegMcLain, @KeelysMom724, @vsancheztoro, @NamesAlbert, @TheGlamorousmag, @LovinJk4Ever, @MidwestSkies, @santirenasmommy, @BatGirl_NC, @kylajade41, @MizzMariahH, @wisewomanjen, @eschmid31, @ChristianNH2, @Aus_Tin_Z, @BrettleyL, @soybean311, @ConnerKimberley, @Ve_ron_ica, @paygemichele, @slammtam, @AKMamaT, @tktarbear, @samzombiehunter, @xThaProducer, @ShellRusso1984, @ploves5sos, @Kelsey_Marie91, @alyssamayclin, @ThisMamaHas4, @MidwestSkies, @sXeMoke, @lindsgibbs11, @MarisaBiddster, @BrettleyL, @PEricksonKnight, @virginia34car, @Kay33Jay
thestevestrout, sarahwaynecallieslove, deathwish65, ravynd, chazlyn, titaniczombies15, daisyasaygrovez, lotrey, jubes51, dariangaldino, whatthatmeans, katylady_15, mrawesomess, milk.exe, andrewcserino, and1street13, tony_dimarzo,

@DarthBLU3, @cheyennejdunn, @theeboywhoIived, @danielindustry, @LisaP0w, @bbrookeee__, @Cassi_Hopee, @kaspers_99, @jermsguy, @Geek_A_Zoid123, @KeegAllens_Wife, @imnumbereleven, @StrongHammerC, @SahaleeMacavin1, @SLCink, @kenziegygi, @UnchartedHaven, @cheyennejdunn, @UtahCanary,
miranda_budge, sydney_shaye__, i_love_you2222, walking_d3ad_fanfic, bretchristensen, jezzy_hwang, _._beth.greene_._, michaelveyofficial, kayd_kayd, ladyfrank12, brixlove64, hepcatblm, rrboomboom12, tj_decarlo_1, jada.t.p, daddyjmac, baileym_99, bbrookeallisonn, cami_mua, kestrel_23, brammerhammer_23, playboiifc, claireulibarri, heydiddlediddle345, sav.likes.pizza, kthatch1138, a2pugmom, ciararararajo, kidrauhlxlove, megblackson, jthomas801,

@Mario415, @patdamanda, @cjcnov88, @anndroo, @BradleyM91_, @latanianaufa, @queencharrr, @Warholie, @theskuzzman360, @EmilyG_K, @whaley_leilani, @marlenegurl, @sorepaw, @esthisuciamissy, @Aspitzack7, @yagirlgoldi, @miaremmi, @Jillliaannn, @laceydianna, @wanyeyu, @kjerisman26, @calirozzy, @loisaberry, @TCC76, @thatgirlsidneyy, @hoiitsalex, @1DavidChan, @missmegs6, @abigailrose1018, @putoraiderrrr, @dtateclann, @EllaRXtecha, @alexnicoledc, @jadeebug0007, @bubbleboo17, @DedDraws, @Mikaelwjohnston, @purplebettie3, @JediChewie7934, @kaptenmacoy, @MrBlahg, @jukkakhan, @qmartinezq, @charrrghh, @mikaela_carolyn, @_kumanoo, @jwaneeeto, @Mellovessoccer, @BradleyM91_, @MODERNGlRL, @awesomebhoy, @TheRealMiz517, @leanne137, @patihockey, @BabyBlueJeff, @ThatDennisAllen, @westcoasttin, @DevinWerder, @BrynnaShadaRio, @maddiesaantos, @accuallykaleigh, @Kay33Jay, @EstevanC530, @doreenyweeny, @VickySweets23, @AppreciateAndy,
oliviafan1948, alexnicoledc, jo_ski, lilly.cloutier, estevan530, dont_bweirdchris, zombierunner66, joe_cudder, hwil9598, lucidchandler, miguelestavillo, ballabby1, hoopsybaby, kahoku22, kaye31sf, beachlover, aprileta, punkmunky23, mellovessoccer09, lttlpriscilla, steven_catt, _chives, roetilliceline, asiandoood, soupfinslayer, sicycat, mianeverquit, plan.a1, patricia_dsc, mbadger20, musicisliving, tiffanyleann_, natrkhelif, ldyblackwood, phoebedala, krispin41, erinpedroza, sjoshhh, snakefisherbub, tar_zander, oh_rose_marie, th3_undead_kid, reelguise, jcruzin510, gojira415, michaelajo1996, jamesbellamore, tranmichael, yo_estee, dalena.ly, minibobafett, eliianachan, mochamistie, lissadxx, ohgoditscharlie, ellehcreh, nathanmegia, kamuix707, that1guychriss, callmelavenderxo, crabbymel722, xsandeex, estonii, luuupppsss, kasandrakap, phoebedala,
maichan808.tumblr.com, flickr.com/photos/mrchauie/, flickr.com/photos/dwhartwig/, soulquaked.tumblr.com, thenerdinitiative.com/2015-walker-stalker-con-san-francisco-coverage/

@TheNiktionary, @PalamaraKristen, @TeamTSD, @Superherologist, @iamstevensewell, @poolandspagirl, @haiven_syierrah, @nikell13, @CardsBBheaven, @germany63, @ztjinc, @futurefox09, @Tammyh765, @InShardsOfNight, @hbkgirl93, @random_carl, @NaturalD20, @LoudThumbs, @VietGuyJLam, @Princess_Yenzee, @itsme_chels, @ThatElvisGuy, @HaleyBrooksTW, @Bitch_NextDoor1, @Marvelgirl75,
cabinsintheair, vincezimmer, bulldog_gaming21, aolmsted, radioactive_megaladon, tiffbipp, ttotalbrat74, stella_1652, eliz_ailes, sarah.fout81, hellohannahgray, nikkiforteart

@XinaLRamirez, @erincaarter, @Zombiederek23, @Feezetta, @MarkHess98, @Altoisthegame, @LOVEUNCLEDAN, @kasso29, @sdevo77, @Greenmarz22, @LoyldSparks, @JadeMurawski, @chrysteen828, @lovelysadhes, @AguTheSophomore, @cyberchaotic, @bri_bee_101, @CarlsPudding3, @jennylynn1017, @Lucifer66613, @bellus_amor24, @tb4806, @perksofmolly, @landonio23, @t_burn96, @luna_rachel17, @raquevb, @christinalo91, @spirulatestyles, @morrell251, @BriannaMencin, @toadieti72, @Bmd2525, @JordanMoore54, @O_RodriguezIII, @SuperDave_Coins, @MatteoFaustini, @ValerieHolden_, @patriotgirl37, @KateAdams1987, @IkeJae33, @jenmastropaolo, @Stephanie_perun, @vdub718, @lcwilli1, @TheQumarZaman, @koolkatkrystal, @MyTaradenee, @BenClaimed, @MsMingusReedus, @MGrable, @Lyndsayyyy28, @TheSassyRosita, @altgfd, @chylerpedia, @toadieti72, @rebeccasparky7, @makinyoupretty, @CivilBlonde, @italianqtgirl99, @hannahgrange2, @tia725, @orionj2, @kaitlyn_turner, @__jennivxxO
ewciorra, holy.sins, twd.bones, thebookofjoby, jessenia_003, skenandorable, cydxxivicious, eveydoherty, rockwell3166, coolcon22, josh_grazz, dwall219, rachelsantioni, mikegibsonnn17, b_lynn04, chandlerriggs1234_, fuddleduddle, epresnol1207, thedeadbros, kelsjooy, sammyg.dub58, kolbyssp, jessielynnc21, tylernorris15, angiemarcial, nataliethefonz, msmingusreedus, ssejdart0058, _drewbertoldi_, supersmiley44, mrsmerledixon, kiwiipuff, lizzy_mahoney, kaylac12693, maryalice_mo, monicaxmadness, cassieleigh87, chelche7, mialarue144, annacalimakeup, courtney8bits, tk10815, aprilmae.w, edgehead_sts, nowayjose1689, renegade_z3r0, jessrkuh, linzilator, mrscomrade, zackhigh1226, ahs_.twd, annamarii3, ta2ylor, torresyayi, _cryssss_, maz27, nataliethefonz, paytonaoliver, _grimes.greene, reesypoo12, ericfreel, xtinetrias, _annnnngg, jordynnangeleen, ashtonhowerton, timmycomp, ah_b_normal, iampaulyc, gh3tto_d3adman, oliviafan1948, claiming_chandler, andrewpurdy, opalperidot,
FB: Abbie Bobele, Kati Read‎
cduck.tumblr.com, Walker Stalker Con Photos

@MirjamMcManus, @ruthestweet, @the_real_webjon, @cmcclosk76, @crazybugsy, @paige_loquercio, @liz_polania, @123gotozoo, @CoralVyper85, @naek711, @Lyndsayyyy28, @wholiikespi, @cadey_44, @QueenOfTerminus, @jennylynn1017, @star29853, @Sorin79, @NatalieNava3, @HK47nRevan, @DarylDixonvixen, @Idolwannabe83, @ps_fanatic, @SierraVaessen, @JessicaPeters26, @karissamcd31, @XinaLRamirez, @JessicaMuscia, @miffer71, @Tammyh765
littlekatiebug89, 1_flawless_2, glitteryalana, mdumagsa, aprilmae.w, goosebumpsin123, bow_hunter75, p.nicole90, london1888,

@troyogletree, @Choofabulous, @normenreedus, @CullendmossMoss, @dvorster, @_IAmGenesiss, @M_LWOOD, @aprilwagoner, @DeniseWar05, @mdacre, @life_streamer, @TreyCotton, @ItsJakeTB, @ggamezjr25, @bigEsmalls85, @13_AshNichole__, @ChristyWhaaat, @in_dreams, @mimilaruehill, @DJMarioLuna, @Jdub1012323, @wendy_looloo, @EmilyClaire1989, @DoctorInflation, @fiona_lheureux, @TRayhanMakarim, @danalejeune, @hlowry01, @crazyhockeymama, @CosplayTriple, @llopez24fan, @fixinfordixon_, @Courtney0486, @PhiSig2229, @CapitalSportsVA, @lTofSmitia, @LizLedfoot, @elianatwd, @NotAChineseKid, @traciharbour, @kingwest05, @CassRichardson7, @GranburyGhosts, @bcorona09, @ItsATrepp,
isis1082, calista_lynn_1238, staceyfaceee, _chandler__riggs_, mwepcot82, nancy13tx, ashlalee, j.o.e.s.y, tara_hughes3, alikhansurani, ksc237, mallory.hayes, calebh16, sanchez_jaz90, sydstyleshair, morgan9008, chloe.dallas, mikemcgraw, chandlers_army, arnoldg21, mzero7, paolatovarr, mikemcgraw, ctoto2, fitzomveegirl, kayla_kns, akire1983, kimber56, dorothy_lynn, luminous_lina, blackirish7, tonytamayo512, oliviafan1948, eze2431, dudewheresmytardis, gregthekegg, ms_steffanie_e, jasconley, teezeebaby, alexa.bukowski, kallen86, cynthiaaisabel, big___nick, allonsaly, brettmoliver
kryswood.tumblr.com, flickr.com/photos/walkerstalkerphotos/

@britsnowflake, @OliviaHope228, @Funnymom2Kim, @hellohannahgray, @mindyj627, @susanpayne26, @nhojo, @clw91180, @TheNiktionary, @Loungefly25, @BeccaBaby2015, @edenflesh, @jennysucher, @IzzyTheRipper, @KenworthyAustin, @futurefox09, @AliciaMcCarrell, @MelindAnn95, @nerdqueen84, @Englewood29Wood, @Jesse_Hutch, @CincyPhotoGuy, @KitsieDuncan, @VictoriaPfings5, @MackaMettey, @Sugar_Skittles, @ShelbyMaeScott, @SayrahWitte, @mandysig, @iHeartBocaGirl, @PonderingShow, @Beloved31075, @Proud_Mother85, @itsme_chels, @susanpayne26, @Donna_Mc86, @_ThoughtBubbles, @ninoka1984, @pstergos, @jkbseeton09, @HaikuCiani
megabyte13, holldoll77, kay0993, tankeney32, openwheelmom, jamiecrisis, jessily123, that1guytattoos, shygurlthebutcherm, yadisfx, powellrebecca

@CharmaineHanna_, @MoulinRouge2510, @xMadamMarvelx, @sttepodcast, @Garylawson81, @vickikitch, @thearknation, @Bck2TheMovies, @Rustyable, @RebeccaKayH, @markstevenson78, @kadean123, @Missmarie1987, @iSirGamesAlot, @GEORGYorgy69, @Lams9999, @NatLuvsMusic92, @KyLinaP25, @strictlysue, @charlotteb1997, @Hanaaaaaaaaa, @Bobbyisgod, @turncloaks, @_MamacitaRosita, @donrhule, @HayleyAstley, @GrumpJake, @pdangerfield27, @Roisin_94x, @jnewcombe1980, @MissMinott, @_ashleighdenyer, @pxtrxck_, @Andy_BITW, @daynaaatwd, @Rockstar6662
not_daryl_dixon, penguinsbrolly, joshpaulfarrar, looewebber, sophieromanoff, blackwell360, josephwells1995, skiptotheendpodcast, kawee6281, johnnyrock9, bck2themovies, only_jay, fierce_hannah, vagster_uk, lea6378, natasha_gordon, rich_raines85, liamcrompton, deafantasy, marsdd07, emmat91, chlo_mirfin, cyanide_sun_, gracerussell94

@Rebecca70482752, @ceaserbug, @BirchSummer, @mememem1, @woohahwhitney, @SocafanKK, @melimayna, @ammahi85, @Erinc80, @Crazy_Chick_86, @merkatgasson, @kimberlyannefl, @ZenFeet, @marieyelhcta, @bigupsbrian, @shoshoshowe, @AlaciaBlythe, @pmanderville, @AnangaMonjari, @mariah_leigh212, @DelisaWalden, @MadHatter1092, @butrrfly23, @BandsForArms, @jenben415, @BamaGirl3248, @_marcos_ochoa_, @TonyCurran69, @elfwhims, @90sboynarry, @eemkkayy, @McbrideUniverse, @evilmonkey8084, @_FearTheLiving, @KitsieDuncan, @myTVtime, @AthenaLentz
nurselaura1228, pslchb, sarah_bradley27, magic949, foronelastnight, mishkutuzova, lenadutton, pretty_nerd87, codypallen, jraffenaud, polish_ninja, tayytayybaee, tamalefalcone, thebiglibrarian, laurawills, thugcorpseinc, armandhorta, rebeccabronzini, erockern, better_call_ash, rachaelmetallo, melimayna, buildingwonderland, sweetlivygirl, meek.millyyy, irish_sulli, niinalouuu, khanlon78, scottf119, raechelep, rafafari_ca, polish_ninja, yellowmustard04, davidharvey_94, steeleman47, instareaux, dubaipt, luly1213, flowerprincessnico, alisha2992, diddylove27, lisacpaq, samantha.armstrong, kheems06, crystaltravis, alyssaleigh108, semperfi72463, sonicpatron, misjef96, pslchb, sarah_bradley27, its_em, ohjennmarie, tayc0sta, redsoxbrooke, paintballchick, nautical_nonsense_, isabellajenney, miguerurso, theleeshr, jamiebogi8, petocz, evolowe, sexxycovergirl, dmoney322, rotcav, kittycrenshawpunch, miamibostonredsox, jackm1109, madelinev12, khanlon78, ariel_leah21, supdav21, mariskanator, dat1stud_angel91, empirecomics, courtroxy, chicka_rmrz, stefanie.fiden, mrsstacyrivera, mishkutuzova, d_eyaa, thatgeekcircusgirl, gcontreras17, literallykasey, darkgoblin666, empirecomics, heyheyalexandra, manbeardfilms,

mistmist, mscurriie, shelbfamousx, kikicanuck, jamietena, canadubs, ej25, larsen324, traem, missile_hands, rich_thecollector, marianagarcia8, defiantinsanity, masterjaymie, ingss555, carlycheyenne, hylians, kyleeann96, michelleiam, sheadawn18, ohsotedious, chase_sfx, tisha_tardif, little.lady.cosplay, ailxrophile, nd92, anderscanada2014, ryanrussellx, selene_doll, romeemor_, jnuge505, imogen.helena,
@Amethyst7070, @averageyyc, @philosofreaky, @GeostarLynso, @jennifer_dyck, @rockwebwolf, @clievers,

@BrickOmega, @heyyitskayli, @KennethCBrown @bd_comito, @jj48go48, @strutter71, @JerryBracamonte, @carolinaf1ol, @hey_doughnuts, @sianalynette, @KellSiobhan, @jeknight04, @intothemysticjc, @tammycyw, @booyaitsme7, @Valerie_Ann4, @mistyburnett71, @samlefaye, @VegasPotter, @intothemysticjc, @TracyLynx, @calichk77, @adorkablecakes, @KitsieDuncan
flordeliz_guior, the_tacobellrey, battleborn82, rebnobfulroar, littlekatmom, dracarys00, sleeplessinlasvegas, misssabigail, itsmemrawesome, boogeyman702, _michelle_j_k, cherokeerosereedus, jack_guior, laguera_joey, _kattdaddy_, reelguise, em.cis, dixonvixxen, thejokermike85, sprolesfx, comics2movies, 24k, noxidamxv, syd76, sianalynette, shaneannika, faithoftheslayer, hvmbertogarza, maxwellcampbell69, samkristle, jules___rules__, nikcamcyn, charmnime, allie_fandom_af, tatalostgirl, cherokeerosereedus, dickey_1, celestenicole03, coffeeshopgamers, jatieko621, chesypoof, amanda_dawn34, philbergquist, thetatersupreme, fictionalchick

sierravert, baiileycraig, jazzylizon, kawaiicumberbatch, gracapazbencao, major_nignog, angjaxson, daveyhpotts, love_cassper, stirenski, raychur, megyall, armst1aj, mattzak01, acyrus16, inkadikt, little__sarah, week99er, brigittexcarroll, amwillson89, andimarcie, chloerogga, sierravert, katieverner, sarahg0286, toribellavdb, lindsey_chan2672, customcreationsbydanielle, kingdumbhearts, colerunsohioo, july7528, maddielizcreech, kornrose11, brieaal, crimsondoom66, karmatous, friday0301, jessferris14, tracybeno, jessiekropog, sarahrayhonda.sarah, danacameron_, forevertigers, allieara, carrigan_1432,
@FOX2News, @Katlyn_Sucks, @RoofieMeNow, @otralerrie, @BirdshitWillis, @katepohs, @TaylorShimmell, @robertpatrickT2, @kmk96x, @CoryPattinson, @MillimanChad, @July7528, @tracy73077, @mrspetersen31, @JenHam22, @darylsleather, @NicoleSivec, @A_M_K_23, @PaulDBon1, @TaylorShimmell, @aiyanaleigh_, @taliagrump, @HannahMattei, @MissionVaoDmC, @willhouse4078, @SamStatson, @7758e990ebec4ee, @markalaneaton, @SarahOddo1, @TGirlIF, @kate_palmer_, @alaynab226, @BloomLindsey, @Erin_Curtis24, @alex_delmotte, @jenijenjen81, @SavyRiggs20, @kurutz4, @crickettvg, @singingzombie14, @fingerlike, @thetabby, @06_fans, @mxrybeth, @nessh8900, @kristinupnorth, @spider_mady, @madisynirene, @AuroraArita1818,
flickr.com/photos/34129318@N08/

@lorenarenae, @Mellovessoccer, @littlekatmom, @MarioAZarate, @JaxPuckett, @Darth_Debo, @EstevanC530, @elvismama97, @Elly_c13, @Lady_J73, @x_quack_quack_x, @Cali_Gurl71. @ukobear, @jacksparrowfan, @ghost07291, @elles1812, @mrpauljb44, @Boondock_Kitty, @MVaristo, @thisisbonertown, @calichk77, @SS45Cal, @KURl69SHIO, @ukobear, @michaelbarba101, @4N6XMNR, @jwilliams6759, @JaxPuckett,
morganstromberg, lauraw33, lanabanks54, happyblueink, nanda.surefire, fili_berto, themrsstromberg, manley1990, kindeling_ember, johnnakrilanovich, gypsy_godess, joey_andrewzzz, kidlins916, xmidnightfallsx, elsa7__, mellovessoccer09, estevan530, jennylynnew, melicampa, bwasylkiw, pageater89, therealdevonbolen, marioazarate, violet_canvas, tqkimmie, kahoku22, dragonkin, mocha_cakelady, laguera_joey, andrewbrubaker, therealdevonbolen, isayyuhh, hey_doughnuts, fili_berto

@OrlandoDawn, @RachelsDIY, @piano_keys88, @PiOU812, @Tiffanyp611, @Matt_anderson28, @Cattoes7, @butrrfly23, @ajaywalkingdead, @_IAmGenesiss, @Naria724, @TheDuncanDuo, @AmeliaSimb, @CShirkeyCollins, @Brian_Litz23, @eyeofthekryger, @BeBrave_Org, @Kellyradell, @jgoodwin6188, @D_Rod_1997, @TpaKreweLady, @rachaelmetallo, @thirlhoran, @nolegirl89, @_addyBelow, @347_885, @FLPostalGirl, @camaro7610, @JG1113, @soulsingingcrow, @marleyparlay, @suzyteh1337, @PromoteHorror, @celinestagram, @geowx1, @dbeacham15, @BreatheSarahTRS, @BluLiner55, @Dahlialien, @meowitsjennyyy, @VicentyXavier, @georgie82, @Myfatherhood, @HakSawJak, @Nikki_Ryan, @JeremyRenGirl, @tabethabenjamin, @6FT9ER, @JenniferAde1, @danielgators1, @itsme_chels, @Ciara55792, @CastrucciE, @friskygirl21, @angiecoking, @CreepynCuteShop, @yfbgsyanne, @MaryTheGeek, @emhbrat94, @lindseyluwhooo, @mileyscaminah, @annesworld, @dixon_claimed, @jellybeankinney, @Kimchi816 @caught_incamo96, @Sunnybakesvegan, @lcwilli1, @bigraff21, @annesworld, @Mackennas_mom,
cdevoss, taylorheeg, cassstuckey, aimeeweyrauch, michael_buro, tdpassley, _princess.taylor, ineedredvelvetcake, truegeorgiagirl, thechandom, lorenn.aa, dannypjohnson, hayleymickler, _carosales_, nalmo003, benwoolbright, rachaelmetallo, audrey.justine.marks, candychaser, jordanherbst, gay_geek85, tiffinthemeparkland, cheezynerd, nicole.adriana6, _kateissocoollike, baciamiseibella, stephe09, torimichelle94, joshofaces, ruisu_san, kidshredder, kerrijeanmary, melimayna, hellokittycarol, mclovinashley, matthewvlossak, revkah73, laneyluv12, jaaazzzmyn, clm120774, daddyreedus, keep_it_coyote, jacque862, karicosme, butrrfly23, jpitman15, kayratasci, smithanna07, prominentghost, lunaantoinette, gmasilotti, teamgleggie, waynejdonovan, httpgrimes, athenalentz20, brendancosplay, laurawills, magic949, loracgregg, afireinmyheart, maniacalmary, missjzl, vampyra926, shorty_gonzales, sorryimdenise, thatcoolsarah, spozeets, piesawesome45, andretheicon, creepyncute_shop
flickr.com/photos/walkerstalkerphotos

jared_hale2, mrgn_nguyen, @Jason316316, normanalvarado, mssusthang, @_JoaquinDiaz_, choy_vey, @JPRequiro, @janelsn2, @BrendenPHill, @mafgrl, @WSfilm2016, @ebutterfly0426, pinup.rag.doll, kilikinadreamin, sophia_feinberg, veganclaire1991, anoujoey, yukhow, cijisims, @janelsn2, dylanjump, @dylvnjump, erniecastaneda72, cmzupi, ms_molarky, k.a.saylor, @LeeMury, averyb, mrmurysa, ricksandyconda, c_yulo, ricksgay, @mindsoulandself, @JessicaSuarez22, jaylably, e_n_young, rawlofthedead, sants_cassina, julestee88, burntoast82, alexandraoliviaarkley, maddens_queen, cdawnf,
flickr.com/photos/walkerstalkerphotos/

CM >> Sources

4. září 2014 v 12:29 | brre
This is merely a fan site created for Criminal Minds. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.
Thanks for some old and HQ photos:
criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org, joemantegna.com


If is many sources and therefore we can't write to gallery, you'll find them here. The name of the album in the gallery is the same as here.

• What do you want to translate?

2. září 2014 v 10:58 | brre
(překlady se týkají jen Little Mix)
Narazili jste na video, o kterým si myslíte, že by stálo za přeložení? Vložte odkaz do komentářů a my se na to podíváme. Rozhodně se nestane, že přeložíme všechny, ale návrhy vítáme. Nejlépe nějaká novější videa (např. rozhovory,...,), kterým nerozumíte a chtěli byste k němu překlad.

Pokud sami překládáte, ale neumíte titulky vložit tak napište, protože jsem si jistá že Lentilka je ráda vloží do videa.:o) Takže moc rády přivítáme jakýkoliv překlad, dokonce i jiných rozhovorů než jen ty s LM.:o)

Affiliates

2. září 2014 v 10:55 | brre
FAMILY SITE
http://iheart-onedirection.blog.cz
http://only-bigtime.blog.cz

SISTER SITE
http://jessicaalba.net
http://jessica-alba-online.blog.cz
http://bones-czech.blog.cz

AFFILIATES
http://the-walkingdead.blog.cz
http://efron-z.blog.cz
http://mordrezia.blog.cz
http://jessiej.er.cz
http://mkunis-ndobrev.blog.cz
http://best-actresses.blog.cz
http://glee-daily.blog.cz
http://katka219.blog.cz
http://candids.blog.cz
http://emilykinney.blog.cz
http://rosiehuntingtonfans.blog.cz

http://jajavy.blog.cz

Wanna Be Affiliates?

2. září 2014 v 10:55 | brre
Pokud s námi chcete spřátelit, tak pište pouze sem, jinak vaše žádost bude ignorována. Sami si vybíráme koho vezmeme do affs a koho ne. Pokud si vás vybereme, tak se vám v nejbližších dnech ozveme.:o) Spřátelujeme převážně s fan stránkama s jinýma jen vyjímečně.

1) Přezdívku
2, Adresu blogu
3) O čem Váš blog je?
4) Proč chcete spřátelit?
(Nemusíte odpovídat ale mohlo by vám to pomoc k tomu abysme si vás vybraly.:o))
 
 

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter