LM - Videos - Candids 2013

LM >> December 17th - At Disneyland Parade in Paris [video]

2. září 2014 v 11:14 | brre
Holky byly včera na Disneyland Parade v Paříži. Objevilo se úžasné video kde je vidět jak si to tam užívaly.:o)) Ve druhém videu je jen Perrie a Jade na nějakém kolotoči.:o))

LM >> December 17th - At Disneyland Parade in Paris [video] #2

2. září 2014 v 11:14 | brre
Další videa z Disneyland Parade. V tom prvním se holky fotili se zpěvákem Rylanem Clarkem a pak s hromadou fanoušků. To druhé je sestřih když se holky procházely po Disneylandu.:o)

LM >> September 11th - Arriving at airport in Tokyo [video]

2. září 2014 v 11:14 | brre
Mám tu video z letiště když holky přiletěly do Tokia. Jaj ty fanynky jsou uřvaný.:o)) Ale jako zdá se mi to nebo z nich holky měly srandu? Mám pocit jako že se tomu co se dělo kolem smály.:o))

LM >> March 16th - In New York

2. září 2014 v 11:14 | brre
Holky jsou neuvěřitelně milý ne jen na fanoušky ale i na paparazzi. Jedno video je když odcházeli ze rádia Sirius a druhé je když šli do Shake Shack a odcházely.:o))

LM >> September 11th - Shopping in Tokyo [video]

2. září 2014 v 11:14 | brre
Objevilo se jedno video od fanynky která holky pronásledovala když šly nakupovat. Je od nich milý že se několikrát otočily aby se mohly s fanouškama bavit a něbo fotit.:o)
 
 

Reklama
Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter