CM - News

CM >> Jak se postavy ze seriálu Myšlenky zločince změnili během deseti řad

13. května 2015 v 16:00 | brre
10 let je dlouhá doba. Dost dlouhá na to, aby se naše oblíbené postavy alespoň trochu proměnily. Nejen, že zestárli, zmoudřeli a získali cenné zkušenosti, někteří ale také jednotku behaviorální analýzy opustili, jiní se k ní zase přidali. Pojďme se spolu podívat, jak se v průběhu 10 řad proměnily hlavní postavy. Upozorňujeme na přítomnost SPOILERů v galerii. A hlavně - nezapomeňte sledovat aktuální 10. řadu Myšlenek zločince každou středu na AXN!
Během 10 řad si toho jeden z nejzkušenějších agentů v jednotce prožil opravdu hodně - včetně vraždy své ex-manželky. Přibylo mu pár šedin, jinak je ale stejný štramák jako na začátku.

Více v celém článku!

CM >> Jennifer Love Hewitt Not Returning for Season 11

7. května 2015 v 14:17 | brre
Z nadpisu vyplývají dvě věci! První skvělou novinkou je, že Myšlenky zločince budou mít již jedenáctou sérii!! Druhou novinkou je že v této sérii se neobjeví Jennifer Love Hewitt, protože se rozhodla seriál opustit, aby se mohla věnovat rodině.

CM >> Joe Mantegna se zastal Jennifer Love Hewitt

5. května 2015 v 14:08 | brre
Mnozí z nás jistě považují obsazení Jennifer Love Hewitt do seriálu Myšlenky zločince za pozitivní věc, někteří méně tolerantní fanoušci ale nebyli před premiérou desáté řady schopní tuto změnu překousnout. Jennifer ale měla štěstí, zastal se jí totiž nový herecký kolega Joe Mantegna, když obhajoval postavu Kate Callahan proti kritice fanoušků. Co ale vlastně měli proti JLH? Evidentně se obávali, že bude její postava jen lacinou kopií oblíbené Emily Prentiss (Paget Brewster), která seriál opustila na konci sedmé řady. Dokonce se objevily i spekulace, že by se Emily mohla do seriálu vrátit po náhlém odchodu Alex Blake (Jeanne Tripplehorn), místo ní ale tvůrci nabrali na palubu právě Jennifer.
Nakonec zakročil herec Joe Mantegna (v seriálu ztvárňuje Davida Rossiho) a napsal na Facebooku komentář, kterým chtěl zastavit veškeré dohady jednou provždy. Vysvětlil v něm, že Jennifer rozhodně nemá v seriálu nikoho nahrazovat: "Pokud chcete vědět, jestli se Emily Prentiss vrátí, sledujte začátek první epizody této řady. Pokud chcete vědět proč, sledujte začátek první epizody této řady. JLH není její náhradou, je to zcela odlišná postava, která byla uvedena kvůli odchodu Blake na konci minulé řady." Po Mantegnově vyjádření fanoušci působili chápavěji - tedy alespoň ti, kteří komentovali pod jeho příspěvkem.
Joe Mantegna se v seriálu stal pro JLH andělem strážným a jejich přátelství na place desáté řady jen vzkvétalo.
source: axn.cz

CM >> Co musíte vědět o Jennifer Love Hewitt v serialu myšlenky zločince

2. května 2015 v 18:29 | brre
Co bude postava Kate Callahan vlastně zač?

Fanoušci seriálu Myšlenky zločince se mohou radovat, na AXN totiž míří nové epizody oblíbeného kriminálního seriálu. Po finále deváté řady zůstalo v týmu volné místo po náhlém odchodu Alex Blake (Jeanne Tripplehorn) a nejspíš již víte, že novou posilou jednotky behaviorální analýzy se stala Jennifer Love Hewitt. Jaká je její nová postava? Web Entertainment Weekly získal informace o Kate Callahan přímo od její představitelky!

Jak se JLH vlastně dostala k roli agentky FBI v desáté řadě Myšlenek zločince? "Jako máma jsem měla nějakou dobu pauzu. Oni hledali nového člena obsazení a já jsem pochopitelně strávila nějakou dobu u CBS, když jsem pracovala na seriálu Posel ztracených duší. Upřímně, vždy jsem doufala a čekala na tu pravou příležitost dostat se zpět. (...) Byla jsem proto opravdu nadšená, když zavolali a chtěli si domluvit schůzku."

Kate Callahan v jednotce nebude úplným nováčkem. Jak bude vysvětleno v úvodní epizodě desáté řady, s členy týmu se předtím již zajímavým způsobem setkala. Všichni na sebe narazili ještě dříve, než se stala jejich kolegyní. Co bude ale Kate vlastně zač? "Má zdravý rozum. Je velmi odvážná. Pokud má ze zločince strach, nedává to najevo. Užívá si svou práci. Baví jí snažit se lépe porozumět těmto lidem a zbavovat jich společnost," popisuje Jennifer.

Na začátku bude Kate Callahan nejčastěji ve dvojici s Rossim, Hotchem a také Morganem. Především s Rossim se mezi nimi vytvoří pevné pouto založené na vzájemném respektu a radosti z práce s tím druhým. Rossi a Hotch jsou také postavami, které se jako první dozví Katin osobní příběh, proto ji budou nejvíce podporovat. Pokud vás ale zajímá, co se jí v minulosti stalo, budete si muset počkat na premiéru desáté řady, která se koná 8. dubna!

source: axn.cz

CM >> A.J. Cook Expecting Second Child

4. března 2015 v 15:39 | brre
Před dvěma měsíci jsem vám tu psala, že je Jennifer Love Hewitt(Kate Callahan) těhotná a dneska tu mám další těhotnou herečku z Myšlenek a to A.J. Cook, která hraje Jennifer Jareau. A.J. už má jednoho syna, který se jmenuje Mekhai Allan Andersen a i nyní očekává syna, jak potvrdil její manžel Nathan Andersen.


Pokud by to někoho zajímalo, tak těhotenství Jennifer bude nakonec zařazeno do seriálu. Jak jste si mohli zatím všimnout, tak v posledních dílech to na ní už bylo celkem vidět, ale pro zatím se to snažili v seriálu skrývat, ovšem nyní bylo oznámeno, že Kate brzy oznámí, že je těhotná.:o)

CM >> Jennifer Love Hewitt Expecting Second Child

9. ledna 2015 v 14:29 | brre
Jennifer Love Hewitt, která hraje Kate Callahan v seriálu Myšlenky zločince, je opět těhotná! V listopadu 2013 se jí narodila dcera Autumn James a nyní herečka očekává své druhé dítě. Podle některých informací by se mělo dítě narodit v dubnu, ale tato informace není potvrzená, tak to berte s rezervou! Gratuluju! Ale zároveň doufám, že pokud se bude natáčet 11 série CM, tak tam zůstane a nebude tam opět někdo nový! No uvidíme co nám čas přinese, protože zatím není ani další série potvrzená.
 
 

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter