TWD >> Exkluzivní rozhovor s producentem Walking Dead

6. června 2015 v 17:50 | brre |  TWD - News
Jaká bude sezona Živí mrtví 6? Budou Norman Reedus a Andrew Lincoln pořád mít v TWD svůj job, nebo jsou Rick a Daryl ke smrti blíž, než kdy předtím? Producent The Walking Dead Greg Nicotero se v exkluzivním rozhovoru s webem melty pokusil odpovědět na všechno, co mohl. Konečně vám melty přináší první ze tří rozhovorů s tímhle skvělým seriálovým tvůrcem, tak si ho užijte.

Co vás po pěti sezonách pořád baví na postavách a příběhu Živí mrtví?
Greg Nicotero : Podle mě je na Walking dead po pěti letech největší zábava to, že dál zvedáme seriálu tu pomyslnou laťku. Komiksová předloha je něco, co nás vede, ale co se našim scénáristům daří, je pohled stranou, protože si můžeme dovolit odbočit z linky původního příběhu v komiksu. V televizní show jsou postavy, které už jsou v komiksu dávno mrtvé, a naopak, některé v show zemřely a v předloze přežívají. Každý rok, kdy se vracíme na natáčení, jsme nadšení se do toho dát zase znovu. V páté sezoně jsme se dostali do Alexandrie, což je v komiksu důležitý moment, navíc se teď vrátil Morgan ... takže jsme docela nadšení. Když jsme dotočili loni v listopadu, asi týden potom jsem zavolal Andrewovi a Normanovi a říkám jim - 'nechcete se už pustit do práce? '.

Existuje šance na to, že najdou lék, nebo postaví nový svět?
Greg Nicotero : Opravdu jsme nikdy nedefinovali, jestli lék na to, co se v Živí mrtví děje, existuje. Víme, že Eugene lhal. Ale on to dělal jenom proto, aby chránil sám sebe. Potřeboval na světě někoho, kdo mu pomůže přežít. Takže v tuhle chvíli nevíme, jestli na to v seriálu může vůbec dojít. Trošku o tom pochybuju, protože o léku nebo podobném řešení to opravdu celé není. Pokud jste si všimli, nikdy nepadla ani zmínka o tom, jak to začalo. A to proto, že to není podstatné. Jde o to, že naše postavy se ocitly v situaci, se kterou se musí vypořádat. Jediné, co můžete doufat je, že v nějakou chvíli vyvstane šance vybudovat jakous takous komunitu a vést v ní normální život. V šesté sezoně Živí mrtví tohle bude podstatné téma. V tuhle chvíli máme všechny v Alexandrii a víme, kde kdo je. Ale jak se teď postarají o to, aby to fungovalo? O to jde.

Pete je mrtvý. Má teď Rick šanci na nový vztah?
Greg Nicotero : To se určitě nedá vyloučit, mezi Rickem a Jessie přece jenom už jiskra přeskočila. V patnácté epizodě přišel Rick za Jess domů a vyzval ji 'řekni prostě ano, potřebuju pomoc'. A Jessie mu odpoví 'ano'. Myslím si, že Jessie měla dilema mezi Petem, se kterým byla vdaná, a Rickem, který ji přitahoval. Ale musíte si uvědomit ještě jednu věc. Rick zabil otce jejích dětí. S tím se Jessie nesmíří jen tak.

Máme se připravit na to, že vlci budou pro všechny v šesté sezoně nový velký nepřítel?
Greg Nicotero : Vlky jsme přinesli do příběhu v šestnácté epizodě Živí mrtví 5. Osobně tyhle postavy miluju. Využívají ty, které zabijí, jako munici k tomu, aby vybudovali armádu zombies. Už jsme vlky zdálky pozorovali v 9. epizodě páté sezony. Když muž s W na čele řekne Normanovi, že jeho vezme taky, ale ne jako živého, tak si pak uvědomíte, že všude nasazují různé nástrahy, aby se zhostili jejich majetku, a pak nasadili živé mrtvé jako pasti. To je ďábelský plán.

Jak dlouho může zombie přežít, než úplně shnije?
Greg Nicotero : Nikdy jsme fázi hnití neviděli, ani v 2. epizodě páté sezony, kde najdeme živé mrtvé v potravinové bance, kde jsou ve vodě, loupe se z nich poslední kůže. Pořád jsou schopni útočit, i když na nich už není maso. Ale k té fázi, kde se torza už nemůžou hýbat, se postupně dostaneme. Je strašné, že pořád umírají další lidé, a tím přibývají čerství zombies. Takže nemůžeme jen čekat, až se dostaneme k shnilým tělům.

Díky tomuhle rozhovoru s Gregem už víme, že Jessie a Rick mají šanci na to, dát se dohromady. Ale co Alexandria Safe Zone? Snad Greg Nicotero neplánuje nechat všechny na tomhle příšerném místě napořád. Přišel Morgan, je čas se přesunout jinam. Tady útočiště podle melty rozhodně není, a nebude.
source: melty.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter