TWD >> Živí mrtví 5 : Jací budou Fear The Walking Dead? Rozhovor s Gregem Nicoterem

8. května 2015 v 11:18 | brre |  TWD - News
Druhý seriál Fear The Walking Dead je na cestě, a fanoušci originálu už se pídí po detailech. Greg Nicotero, producent Živí mrtví, odpověděl webu melty na všechny otázky, které se kolem nové zombie série z Los Angeles točí.

Greg Nicotero je tak trochu otec všech zombies, kterých už se v Živí mrtví od začátku mihly tisíce. Tenhle producent se stará nejen o celý seriál The Walking Dead, ale i o speciální efekty a kostýmy. Andrew Lincoln a Norman Reedus mu vděčí za svoji slávu, ale taky blízké přátelství. Už jste viděli fotky Normana Reeduse z Živí mrtví na večeři s Barackem Obamou v Bílém domě? Dostal se tam právě díky tomu, že z Ricka a Daryla v seriálu, který Greg Nicotero produkuje, se stal takový fenomén. A protože brzy se v létě dočkáme nové série Fear The Walking Dead, museli jsme se Grega Nicotera zeptat na všechny detaily. Podívejte se na náš druhý exkluzivní rozhovor.

Plánujete dát živým mrtvým z Los Angeles 'něco nového'?
Greg Nicotero : To je tak nějak ten plán, co máme. Jestli si pamatujete, tak Fear The Walking Dead se odehrává v čase předtím, než začneme sledovat nákazu v původní sérii Živí mrtví. Takže první věc, se kterou si teď hrajeme, je prostředí, a jaký to má na zombies vliv. Ve státě Georgia je vždycky hodně vlhko a slunečno, takže podle toho i vypadají. Klima v Los Angeles je ale mnohem sušší. O tom jsme vedli diskusi - jak budou živí mrtví v takových podmínkách vypadat?

Jak se ten virus vlastně rozvinul ? Můžeme očekávat, že se to v seriálu Fear The Walking Dead nějak vysvětlí?
Greg Nicotero : Podle mě není ve Fear The Walking Dead tak důležitá otázka 'jak', ale 'jak na to lidi reagují'. Je fascinující, jak moc to vypovídá o naší společnosti, protože většinou se všechno dozvídáme přes iPady a telefony. Když se v minulých letech něco takového stalo, tak si vzpomeňte, jak jste na tu zprávu v novinách měli reakci. "Muž, který ukousl na ulici bezdomovci obličej" - pamatujete si na to ještě? Nebo zpráva o zdravotní sestře, která se vrátila do Ameriky z Afriky nakažená ebolou, a odmítla zůstat v nařízené karanténě. U toho si říkáte - naše story může začít podobně. Ve Fear The Walking Dead si budete pokládat hodně podobné otázky : 'Co se vlastně děje? '

Hned několik postav jsou teenageři. Obsadili jste je proto, že hledáte nový typ diváků?
Greg Nicotero : Spin-off vypráví o rodině, zatímco v našem prvním seriálu se setkáte s jednotlivci, kteří v podstatě po cestě přišli o všechny svoje blízké, a pak našli jeden druhého (Daryl, Rick se synem, Carol, a ostatní) a dali se dohromady jako skupina. Ve Fear The Walking Dead začneme v kruhu rodiny. Vzpomeňte si, jaké to bylo, sledovat muže, jak chrání svoji rodinu, i dítě, které je jeho ženy s dalším manželem, a jak se příběh komplikuje, zatímco se snažíte všemi způsoby ochránit všechno, co vám ještě zbývá.

Seriál Fear The Walking Dead startuje už toto léto na kanálu AMC. Představí postupně tyto herce : Kim Dickens (Gone Girl, Sons of Anarchy), Cliffa Curtise (Missing, Gang Related), Franka Dillanea (Harry Potter a princ dvojí krve), a Alycii Debnam Carey (Into the Storm). Greg Nicotero se o produkci dělí s Davidem Alpertem a Davem Ericksonem, který měl na starosti i seriály Marco Polo a Sons of Anarchy.
source: melty.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter