CM >> Joe Mantegna se zastal Jennifer Love Hewitt

5. května 2015 v 14:08 | brre |  CM - News
Mnozí z nás jistě považují obsazení Jennifer Love Hewitt do seriálu Myšlenky zločince za pozitivní věc, někteří méně tolerantní fanoušci ale nebyli před premiérou desáté řady schopní tuto změnu překousnout. Jennifer ale měla štěstí, zastal se jí totiž nový herecký kolega Joe Mantegna, když obhajoval postavu Kate Callahan proti kritice fanoušků. Co ale vlastně měli proti JLH? Evidentně se obávali, že bude její postava jen lacinou kopií oblíbené Emily Prentiss (Paget Brewster), která seriál opustila na konci sedmé řady. Dokonce se objevily i spekulace, že by se Emily mohla do seriálu vrátit po náhlém odchodu Alex Blake (Jeanne Tripplehorn), místo ní ale tvůrci nabrali na palubu právě Jennifer.
Nakonec zakročil herec Joe Mantegna (v seriálu ztvárňuje Davida Rossiho) a napsal na Facebooku komentář, kterým chtěl zastavit veškeré dohady jednou provždy. Vysvětlil v něm, že Jennifer rozhodně nemá v seriálu nikoho nahrazovat: "Pokud chcete vědět, jestli se Emily Prentiss vrátí, sledujte začátek první epizody této řady. Pokud chcete vědět proč, sledujte začátek první epizody této řady. JLH není její náhradou, je to zcela odlišná postava, která byla uvedena kvůli odchodu Blake na konci minulé řady." Po Mantegnově vyjádření fanoušci působili chápavěji - tedy alespoň ti, kteří komentovali pod jeho příspěvkem.
Joe Mantegna se v seriálu stal pro JLH andělem strážným a jejich přátelství na place desáté řady jen vzkvétalo.
source: axn.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Addie Addie | Web | 7. května 2015 v 22:51 | Reagovat

To je milé :) Někteří lidi jsou fakt hrozní, chápu, že mají své oblíbence, své názory atd., ale co jsou schopní napsat hercům na fb and twitter a všude, nebo o nich, schovávají se za svým počítačem, je to hnus. Vůbec si neuvědomují, že to jsou taky lidí a že tím někomu můžou ublížit, nebo jsou to prostě jen bezohlední blbci. Tak snad počkám, než řeknu něco takovýho ne? dokud to neuvidím. Sice se tady nepíše, že by to bylo vyloženě nějak hrozně hrozné, ale umím si to představit :D (By mě zajímalo, co tehdy říkali lidi, když odešel Mandy Patinkin)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter