CM >> Jak se postavy ze seriálu Myšlenky zločince změnili během deseti řad

13. května 2015 v 16:00 | brre |  CM - News
10 let je dlouhá doba. Dost dlouhá na to, aby se naše oblíbené postavy alespoň trochu proměnily. Nejen, že zestárli, zmoudřeli a získali cenné zkušenosti, někteří ale také jednotku behaviorální analýzy opustili, jiní se k ní zase přidali. Pojďme se spolu podívat, jak se v průběhu 10 řad proměnily hlavní postavy. Upozorňujeme na přítomnost SPOILERů v galerii. A hlavně - nezapomeňte sledovat aktuální 10. řadu Myšlenek zločince každou středu na AXN!
Během 10 řad si toho jeden z nejzkušenějších agentů v jednotce prožil opravdu hodně - včetně vraždy své ex-manželky. Přibylo mu pár šedin, jinak je ale stejný štramák jako na začátku.

Více v celém článku!


Sebevědomý, asertivní a často vznětlivý hrdina neztratil ani po 10 letech v seriálu nic ze svého sex-appealu.
Rozkošný génius si v průběhu desetileté jízdy zažil mnoho emocionálních momentů, včetně postřelení, se všemi se ale nakonec nějak vyrovnal. Evidentně také často navštěvoval kadeřníka, jeho účes se totiž s každou řadou měnil.
Sympatická analytička a později komunikační spojka, jenž seriál zpestřuje platonickým vztahem s Derekem Morganem, zůstala po celou dobu věrná svému unikátnímu stylu.
Historie JJ v seriálu je hodně barvitá, ať už na profesionální nebo soukromé úrovni. V seriálu začínala jako komunikační spojka, pak se na chvíli dostala do Pentagonu, aby se nakonec stala v 7. řadě regulérní členkou týmu. Mezitím se také vdala a narodil se jí syn. Nic z toho se na jejím vzhledu moc neprojevilo a stále vypadá stejně svěže jako v 1. řadě.
Emily se k jednotce přidala v 2. řadě, když nahradila Elle Greenaway. I ona zažila pořádné drama - byla totiž zdánlivě zabita, i když se nakonec ukázalo, že střet s dlouholetým protivníkem přežila. Na konci 7. řady přijala práci v londýnském Interpolu. Naposledy se v seriálu ukázala ve výroční 200. epizodě, kde vypadala skoro stejně, jako když v seriálu nastoupila.
Zkušený agent se v seriálu poprvé objevil ve 3. řadě a stal se rychle jeho nedílnou součástí. I on zažil mnoho, zvláště co se týče vztahů s ženami, které většinou skončily tragicky. Na jeho vzhledu se však nepříjemné události nijak výrazně nepodepsaly.
V historii seriálu je znám jako snad nejlepší odborník na vytváření profilů. Po sérii emocionálně náročných případů a vraždě přítelkyně Sarah začal mít pocit vyhoření a jednotku na začátku 3. řady opustil.
K týmu byla přiřazena jako expertka na sexuálně motivované zločiny. Elle si prožila hluboké trauma, když byla ve finále 1. řady postřelena, později chladnokrevně zastřelila násilníka-recidivistu. V seriálu se tedy příliš neohřála, uvedené okolnosti totiž vedly v 2. řadě k její rezignaci.
Alex se stala součástí týmu po odchodu Emily Prentiss, v další řadě už ale zase odcházela, takže u ní na nějaké zásadní změny (především ve vzhledu) nebyl čas.
source: axn.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tinka Tinka | Web | 13. května 2015 v 17:25 | Reagovat

Tento seriál beží aj u nás alebo bežal?Videla som iba pár epizód, mňa kriminálky nikdy moc nebavili. Až na Sherlocka, ale to nie je kriminálka v pravom slova zmysle. A príde mi, že sa väčšina tých hercov moc nezmenila, teraz všetci vyzerajú lepšie. :)

2 Janiss Janiss | Web | 13. května 2015 v 21:02 | Reagovat

Já bych řekla, že největší změna se udála v Reidovi. Hlavně teda co se povahy postavy týče

3 Addie Addie | Web | 14. května 2015 v 13:26 | Reagovat

To je právě nejlepší na seriálech, že člověk vidí tu změnu /teda pokud ho nezruší po první řadě :D/, a působí to přirozeně, ne jako ve filmu je člověk nějaký a na konci ho něco změní, když je otázka třeba pár týdnů nebo měsíců :D a jak já teď koukám na ty starší díly (začínám třetí řadu) tak ten kontrast je hodně silný :D taky musím říct, že i je to jiné sledovat v aj, já totiž ty první řady viděla jen v češtině a popravdě jsem kdysi nesnášela, když na to mamka se ségrou koukaly - na tv u mě v pokoji, protože mi byl protivný Gideon a začalo mě to pořádně bavit, až když tam nebyl a teď to vůbec nechápu, vůbec to necítím stejně a už několik dílů na to koukám s takovými obavami, že vím, že odejde a že se netěším :D
A všichni toho zažili fakt dost za ty roky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter