CM >> Co musíte vědět o Jennifer Love Hewitt v serialu myšlenky zločince

2. května 2015 v 18:29 | brre |  CM - News
Co bude postava Kate Callahan vlastně zač?

Fanoušci seriálu Myšlenky zločince se mohou radovat, na AXN totiž míří nové epizody oblíbeného kriminálního seriálu. Po finále deváté řady zůstalo v týmu volné místo po náhlém odchodu Alex Blake (Jeanne Tripplehorn) a nejspíš již víte, že novou posilou jednotky behaviorální analýzy se stala Jennifer Love Hewitt. Jaká je její nová postava? Web Entertainment Weekly získal informace o Kate Callahan přímo od její představitelky!

Jak se JLH vlastně dostala k roli agentky FBI v desáté řadě Myšlenek zločince? "Jako máma jsem měla nějakou dobu pauzu. Oni hledali nového člena obsazení a já jsem pochopitelně strávila nějakou dobu u CBS, když jsem pracovala na seriálu Posel ztracených duší. Upřímně, vždy jsem doufala a čekala na tu pravou příležitost dostat se zpět. (...) Byla jsem proto opravdu nadšená, když zavolali a chtěli si domluvit schůzku."

Kate Callahan v jednotce nebude úplným nováčkem. Jak bude vysvětleno v úvodní epizodě desáté řady, s členy týmu se předtím již zajímavým způsobem setkala. Všichni na sebe narazili ještě dříve, než se stala jejich kolegyní. Co bude ale Kate vlastně zač? "Má zdravý rozum. Je velmi odvážná. Pokud má ze zločince strach, nedává to najevo. Užívá si svou práci. Baví jí snažit se lépe porozumět těmto lidem a zbavovat jich společnost," popisuje Jennifer.

Na začátku bude Kate Callahan nejčastěji ve dvojici s Rossim, Hotchem a také Morganem. Především s Rossim se mezi nimi vytvoří pevné pouto založené na vzájemném respektu a radosti z práce s tím druhým. Rossi a Hotch jsou také postavami, které se jako první dozví Katin osobní příběh, proto ji budou nejvíce podporovat. Pokud vás ale zajímá, co se jí v minulosti stalo, budete si muset počkat na premiéru desáté řady, která se koná 8. dubna!

source: axn.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Addie Addie | Web | 4. května 2015 v 18:30 | Reagovat

Je fajn, že o ní napsali článek :) Dřív by mě asi nikdy nenapadlo, že by zrovna Jennifer mohla skončit v Criminal Minds :D

2 DavidSoure DavidSoure | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 13:06 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter