TWD >> spin-off Fear The Walking Dead

13. března 2015 v 19:00 | brre |  TWD - News
Už delší dobu po netu kolují zprávy o tom, že se bude natáčet spin-off k TWD, ale informace nebyli potvrzené a stále se měnili. Nyní je tato informace konečně potvrzená! Spin-off se bude jmenovat Fear The Walking Dead a jeho děj se bude odehrávat v Los Angeles. V seriálu by neměli hrát postavy, které se objevily v původním seriálu...ovšem hodně se diskutuje o postavě Moralese, který se objevil v první sérii TWD, ovšem tato informace není potvrzená. Jisté je to, že AMC si už zaplatilo hned za dvě série s tím, že první bude mít stejně jako TWD šest epizod! A premiéra je naplánovaná na konec léta, takže bysme se měli spin-offu dočkat ještě před premiérou šesté série TWD!
Kromě těchto informací se také objevily dvě první stillsky, které nám toho sice zatím moc neříkají ale lepší než nic.:o)
fear_28129.jpg fear_28229.jpg
GALLERY » Fear The Walking Dead (spin-off) [2x photos]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter