Criminal Minds: S10E14 Hero Worship

6. února 2015 v 13:42 | brre |  CM - Season 10

S10E14 Hero Worship

Premiéra: 4.2.2015
Česká premiéra: 10.6.2015
Délka epizody: 42 minut
Sledovanost premiéry: 10 480 000

INFO:
V kavárně v Indianapolis došlo k výbuchu a policie se domnívá, že by to mohlo souviset s výbuchem bomby ve škole, ke kterému došlo před týdnem. Nikdo se k výbuchu nepřihlásil a proto je na týmu, aby zjistil kdo a proč to dělá.

Citáty:
"Nejhrdinštější slovo ve všech jazycích je revoluce." Eugene Debbs
""Skutečné hrdinství je pozoruhodně věcné a nijak dramatické. Skutečný hrdina nepotřebuje za každou cenu všechny překonat, ale za každou cenu posloužit ostatním." Arthur Ashe

DOWNLOAD:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter