TWD >> Some spiolers

9. ledna 2015 v 16:07 | brre |  TWD - News
Nejsou novinky, tak jsem sepsala pár spoilerů co se objevily k druhé polovině páté série. Za pravdivost ovšem neručím!:o)) Nicméně jsem vybírala ty co by měli být nejpravděpodobnější.:o)

• Skupina by se měla vydat do Alexandrie ve Virginii, kde by se měla naházet bezpečná zóna.
• Na scéně by se měla objevit postava se jménem Negan(je to postava z komiksu a je možné, že se bude jmenovat jinak). Měl by to být vůdce skupiny, o které se píše v dalším bodě.
• Na scéně se objeví nový nepřítel, měl by být ještě horší než kanibalové z Terminusu, podle odhadů by se mohlo jedna o skupinu zvrácených lidí, kteří si vytvářejí masky z mrtvých lidí, aby se mohli pohybovat mezi chodci(zombie). Vysvětlovalo by to i důvod, proč se Morgan vydal ve stopách Rickovi skupiny. Už v díle Clear, když se naposledy potkali, Morgan mluvil o tom, že lidé nosí tváře mrtvých. Je pravděpobodné, že se s nimi setkal znovu a to ho probralo z jeho delíria a on se vydal za Rickem, aby ho varoval před touto hrůzostrašnou skupinou lidí.
• Tyreese nejspíš v nejbližší době zemře. Herec Chad Coleman se objeví v nové seriálu, kde bude hrát pravidelně a navíc podle fanoušků se ke konci natáčení neobjevoval na place, někteří prý dokonce viděli jak Rick a Glenn podpírali Tyreese a snažili se mu pomoci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 emilykinney emilykinney | Web | 10. ledna 2015 v 10:41 | Reagovat

koukám že na ústup novým postavám umírají ty stálé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter