• What do you want to translate?

2. září 2014 v 10:58 | brre |  Site Stuff
(překlady se týkají jen Little Mix)
Narazili jste na video, o kterým si myslíte, že by stálo za přeložení? Vložte odkaz do komentářů a my se na to podíváme. Rozhodně se nestane, že přeložíme všechny, ale návrhy vítáme. Nejlépe nějaká novější videa (např. rozhovory,...,), kterým nerozumíte a chtěli byste k němu překlad.

Pokud sami překládáte, ale neumíte titulky vložit tak napište, protože jsem si jistá že Lentilka je ráda vloží do videa.:o) Takže moc rády přivítáme jakýkoliv překlad, dokonce i jiných rozhovorů než jen ty s LM.:o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter