TWD » SEASONS 4 - episodes

3. září 2014 v 22:16 | brre

Sezóna 4 (2013-14)

[částečný spoiler]
Série začíná jako idylka, kdy všichni ve vězení žijou relatině v klidu, bez napadení od chodců i lidí. Ty nejzdatnější chodí pro zásoby, při jedné takové výpravě jsou napadeni chodci. Bohužel klid ve vězení je narušen, tentokrát ne chodci ani lidmi ale infekcí. Lidé onemocní, zemřou, napadají se vzájemně. Malá skupina složená z Daryla, Michonne, Tyreese a Boba se vydá pro léky na veterinární kliniku. Cestou narazí na obrovské stádo a celá situace se zkomplikuje, ne jen ta jejich ale také ta ve věznici. V šestém díle se na scénu vrátí Guvernér, který se opět přimotá do cesty obyvatelům věznice. Kdo výjde jako vítěz a kdo jako poražený? Skupina se rozpadá na několik malých celků. Podaří se jim znovu najít cestu k sobě? Ve druhé polovině série se děj odehrává v několika dějových liních, protože skupina je rozdělena. Všichni, až na Glenna a Maggie, věří, že ostaní jsou po smrti a oni zůstali jediní, kdo přežil. Je možné, aby se po tom všem znovu setkali a našli cestu zpět k sobě? Bude útočiště, do kterého většina míří to správné místo?..zbytek o sérii dopíšu postupně podle toho jak se bude děj odvíjet.


Download, online and info
09. After
12. Still
13. Alone
15. Us
16. A
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter