TWD » SEASONS 3 - episodes

3. září 2014 v 22:16 | brre

Série 3 (2012-13)

[částečný spoiler]
Třetí série začíná několik měsíců poté, co skupina uprchla z farmy, a Lori je v poslední části těhotenství. Rick objeví vězení ve kterém jsou sice chodci ale rozhodnou se to tam vyčistit a přeměnit na svoje útočiště(domov). Postupně se jim snaží vyčistit větší a větší část věznice, při této akci je Hershel pokousán do nohy a tak mu jí Rick amputuje aby se nemohla šířit nákaza. Skupina také objeví malou skupinu přeživších vězňů, což je postaví před rozhodnutí zabít je nebo nechat žít. Lori začne rodit během napadení věznice chodci a tak Meggie musí provést císařský řez, u kterého je i Carl. Nakonec Carl a Rick pojmenují dítě Judith.
Mezitím Michonne a Andrea jsou přijaty do města Woodbury, útočiště před chodci. Město vede Guvernér a jedním z jeho pobočníků je Merle Dixon (Darylův starší bratr). Michonne podezřívá Guvernéra, že není takový jak se tváří a rozhodne se odejít, ale Andrea odmítá jít s ní. Merle má nařízeno dopadnout Michonne, to se mu nepodaří ale podaří se mu zajmout Maggie a Glenna. Michonne, která byla svědkem únosu, nakonec dorazí do vězení odkud potom s Rickem, Darylem a Oscarem vyrazí do Woodbury na záchrannou misi. Michonne zraní Guvernéra, Daryl je zajat a donucen bojovat proti bratrovi.
Ve věznici, Carl objeví jinou skupinu přeživších - pod vedením Tyreese a jeho sestry Saši. Rick je po návratu vyžene a oni najdou útočiště ve Woodbury. Guvernér chystá útok na věznici jako pomstu za to že je napadli. Andrea se snaží řešit celou situaci po dobrém a stak sjedná schůzku Ricka a Guvernéra. Nakonec je věznice stejně napadena.


Download, online and info
01. Seed
02. Sick
10. Home
12. Clear
14. Prey
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter