TWD » SEASONS 2 - episodes

3. září 2014 v 22:15 | brre

Série 2 (2011-12)

[částečný spoiler]
Druhá série začíná když Rick a jeho skupina přeživších unikají z CDC. Rozhodnou se, že Fort Benning bude jejich další cíl. Po cestě se dostanou do dopravní zácpy, kde opustí auta aby našli zásoby, bohužel se tímto místem přežene stádo choců. Jeden z chodců začne honit Sophii, dceru Carol, která se před ním běží schovat do lesa, kam se jí rozběhne zachránit Rick. Sophia se nakonec v lese ztratí a tak se skupina rozhodne zůstat dokud jí nenajdou. Během hledání je postřelen Carl a to členem jiné skupiny přeživších, aby ho zachránili dostanou se na farmu rodiny Greene. Nakonec se celá skupina přesune na farmu. Postupně se začínají odhalovat různá tajemství a napětí ve skupině roste. Shane je zamilovaný do Lori a snaží se Ricka odstranit z cesty. Skupina přijde hned o několik svých členů a je nucena farmu opustit. Na konci série Rick odhalí tajemství které mu svěřil Dr. Jenner v CDC.


Download, online and info
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter