TWD » SEASONS 1 - episodes

3. září 2014 v 22:15 | brre

Série 1 (2010)

[částečný spoiler]
Série začíná v době když byl zástupce šerifa Rick Grimes zraněn v přestřelce s ozbrojenými zločinci. O několik týdnů později se probudí z kómatu v nemocnici která je opuštěná a těžce poškozená. Po odchodu, Rick zjistí, že se ocitl v post-apokalyptickém světě se zombie (nebo "chodci", jak jsou označovány v seriálu). Rick zjistí, že jeho žena a syn jsou pryč, a narazí dva přeživší - Morgan Jones a jeho syn Duane - kteří mu vysvětlil situaci. Poté se sám se zbraněmi vydává na nebezpečnou cestu do Atlanty v Georgii, kde je prý CDC tábor v karanténě v bezpečné zóně města. Když dorazí do Atlanty zjistí že město je obsazeno chodci.
Pár mil za městem je malý tábor ve kterém je Lori(jeho žena) a syn Carl, kteří se tam ve společnosti Shanea Walshe, nejlepšího přítele Ricka, a několika dalších lidí schovávají před chodci. Shodou okolností se Rick sejde s částí této skupiny právě v Atlantě a poté se s nimi vrátí do tábora a shledá se se svojí rodinou. Rick převezme velení společně se Shanem a rozhodnou se že pojedou hledat pomoc do CDC.
V CDC je pouze jeden zamestnanec, Dr. Edwin Jenner, ostatní utekli nebo spáchali sebevraždu. Dr. Jenner jim řekne že lék se nikomu nepodařilo najít a kvůli tomu, že základně došlo palivo a bude zničena výbuchem.


Download, online and info
02. Guts
04. Vatos
06. TS-19
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter