Perrie Edwards - biography

2. září 2014 v 10:49 | brre |  LM - Biography
Jméno: Perrie Louise Edwards
Datum narození: 10.7.1993
Znamení zvěrokruhu: Rak
Místo narození: South Shields v Newcastle
Rodiče: Debbie Duffy a Alexandr Edwards
Sourozenci: bratr Jonnie a sestra Caitlin
Výška: 160cm
Na konkurzu zazpívala: "You Oughta Know" od Alanis Morissette

Perrie se narodila v South Shields, kde také vyrůstala. Má staršího bratra Jonnieho a mladší nevlastní sestru Caitlin. Nikdy neměla ambice stát se zpěvačkou, ale oba její rodiče zpěváci jsou a tak nakonec šla do X-Factoru, kde na castingu zazpívala písničku "You Oughta Know" od Alanis Morissette. Dostala se na bootcamp, ale hned v prvním kole byla vyřazena, naštěstí dostala šanci jako členka skupiny Faux Pas, kde byla společně s Jesy a dalšími dvěmi členkami. Bohužel tato skupina se nedostala do domu porotců, ale porotci se rozhodli, že dvě členky (Perrie a Jesy) spojí se dvěmi členkami skupiny Orion (Jade a Leigh-Anne) a pošlou je tak dál jako skupinu Rhythmix.
Perrie je považována médii za frontmanku skupiny. Podle holek ze skupiny je velmi líná a nerada ráno vstává. V současné době je ve vztahu se Zaynem Malikem členem skupiny One Direction.Zajímavosti
» Má piercing v nose a měla(má) zezadu na krku.
» Nemá žádné tetování
» Od roku 2012 chodí se Zaynem Malikem z One Direction
» Dokáže skvěle napodobit zvuk kozy
» Je to křesťanka
» Koncem roku 2012 podstoupila operaci krčních mandlí
» Její přezdívky jsou Pezz, 'Boho Mix'
» Přestože je přirozená blondýnka, vždycky si barvila vlasy
» Má modré oči
» Perrie nemá účet na žádných sociálních sítích(twitter,FB,ask,...) kromě instagramu perrieeele
(ɔ) brre.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter