LM >> Which Little Mix Member Is the Dirtiest - interview - CZ TITULKY

2. září 2014 v 14:46 | Veronica. |  LM - Translated videos
Grrr, už mě to fakt nebaví, proč mi to na tom youtube nenechají? Takový krásný videa a já je pořád musím nahrávat na zkoukni to. -_- Fajn, přeložila jsem další video, tentokrát interview, jedno z těch novějších, musím říct, že jsem se při něm fakt bavila, jsou vtipný :D Nikdo nestojí nohama pevně na zemi tolik, jako ony. Protože snad nikdo si nedovolí v interview mluvit o prdech a pupíncích. Možná ještě Jennifer Lawrence, co tak znám a koukám na její videa, ta je taky taková a rozuměla by si s něma :D Miluju to video. :))
Pokud ještě neodbíráte youtube kanál (jo, snad mi youtube jednou to video tam fakt nahraje a nezablokuje, modlím se v to), tak to můžete udělat teď. Bude přibývat víc překladů, protože mě to začalo nějak bavit :D :))
(klikněte na obrázek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter