LM >> Little Mix (Behind the scenes) Little Me - CZ TITULKY

2. září 2014 v 14:46 | Veronica. |  LM - Translated videos
omgggg, podívejte na to! Já udělala video, úplně sama. Strávila jsem nad tím asi čtyři hodiny (překlad byl rychle ale pak dělání titulků a pak problémy s nahráváním a bla a bla a bla; podle toho, kolik problémů jsem s tím měla, to zas nebylo tak moc hodin :D) youtube mi to rovnou zablokoval, teda já na to koukat na yt můžu, ale pro naší zemi je to jinak zablokovaný, takže fuck them. Ale nahrála jsem to na zkouknito, tam, kde to většinou nahrává Lily, se kterou překládám 1D videa a aaaaa, já to taky dala. Ok, není to ještě tak promakaný a hezký, ale to chce čas, na tom se zapracuje nějak :D Jsem na sebe pyšná, fakt ale :D Ok, to byl můj příběh story of my life I made these subtitles... yeaaah. :D Ptala jsem se brre a mám dovolený dělat překlady k LM videiím, takže to tu rozjedu. Nebudou tak často, protože překládat a pak dělat i to video je fakt hodně velká haluz a úplně Lily obdivuju, že to zvládá protože omg :D No... ale sem tam se nějaký objeví! :D Takže... to je všechno! Enjoy!
(klikněte na ten obrázek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter