LM >> Leigh-Anne's Liberia Video Diary #CZ

2. září 2014 v 14:46 | brre |  LM - Translated videos
Lentilka(Lenna) vám přeložila další video! Tentokrát je to deníček Leigh-Anne.:o)
Pokud je mezi vámi někdo, kdo umí anglicky a chtěl by také překládat, tak neváhejte! Pokud vám v tom brání, že neumíte dělat titulky, tak už nebrání, protože Lentilka je tam za vás určitě moc ráda dá!:o) Takže stačí když přeložíte, co holky ve videu říkají a pošlete nám to na mail...aby to bylo přehlednější tak posílejte na náš mail co máme na 1D, protože tam koukáme častěji a už nám tam chodí překlady právě 1D videí.:o) Tak neváhejte a překládejte! Stačí poslat překlad, připsat svoje jméno(přezdívku záleží na vás) a případně váš blog pokud nějaký máte.:o) To vše posílejte na mail: iheart-onedirection@email.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter