LM >> Jade's Liberia Video Diary, Lex meets Little Mix #CZ

2. září 2014 v 14:46 | Lenna |  LM - Translated videos
Asi mi něco spadlo na hlavu, ale bod pro Vás! :D Začala jsem překládat videa s holkama. První tu mám video s Jade a její deníček z Liberie a pak když Lex dělala s holkama rozhovor v rámci Sport Relief. :) Ale vzhledem k mým anglickým schopnostem jsem na sebe docela pyšná! :D Ještě jednou musím veřejně poděkovat Niki, která mi překlad kontroluje a popřípadě opraví. :) Doporučuju Vám si dát ty videa do HD kvality, abyste lépe přečetli titulky a také pak bude celkově celý obraz lepší. :)
PS. Protože jsme ztratily přihlašovací údaje k předchozímu kanálu, musely jsme vytvořit nový, takže budu ráda, když i novému kanálu dáte ODBĚR. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter