LM >> 5 Questions For...Little Mix #CZ

2. září 2014 v 14:46 | brre |  LM - Translated videos
Přeložila jsem všechny ty rozhovory s holkama, které udělaly, když byly v FM rádiu. :) Bohužel, ale YT mi je blokuje kvůli autorským právům a tak jsem nucena je nahrát na Vimeo.com kanál.
Snad to nevadí a rádi se na to podíváte i tam. :)
Chtěla jsem poprosit Ty, co mají nějaký stránku s holkama z Little Mix, jestli byste byli, tak ochotní a sdíleli tyto přeložené videa aby se šířili dále. :) DĚKUJI! ;)

P.S. u Leigh-Anne *otázku a odpověď s hvězdičkou berte prosím s rezervou, nejsem si jistá, zda jsem porozuměla správně! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter