Leigh-Anne Pinnock - biography

2. září 2014 v 10:49 | brre |  LM - Biography
Jméno: Leigh-Anne Pinnock
Datum narození: 4.10.1991
Znamení zvěrokruhu: váhy
Místo narození: High Wycombe v Buckinghamshire
Rodiče: John Pinnock a Deborah Thornhill
Sourozenci: sestry Sarah a Sian-Louise
Výška: 163cm
Na konkurzu zazpívala: "Only Girl (In the World)" od Rihanny

Leigh-Anne se narodila v High Wycombe, kde také vyrůstala. Má dvě sestry Sarah a Sian-Louise. Vždycky měla velké ambice a chtěla se stát zpěvačkou. Podle učitelů vždy hodně dřela, aby dosáhla svých cílů. Na konkurzu zazpívala "Only Girl (In the World)" od Rihanny a dostala se do bootcampu, kde bohužel vypadla, ale porotci jí dali společně s Jade a ještě jednou slečnou do skupiny Orion. Bohužel tato skupina se nedostala do domu porotců, ale porotci se rozhodli, že dvě členky (Jade a Leigh-Anne) spojí se dvěma členkama skupiny Faux Pas (Perrie a Jesy) a pošlou je tak dál jako skupinu Rhythmix.
Leigh-Anne je známá svým experimentováním s vlasy, které má jednou rovné a pak zase vlnité. Je ve vztahu s Jamarem Hardingem ze skupiny Cover Drive.Zajímavosti
» Má přezdívky "Fiery Mix", Fresh Princess, Betsy
» Před X-Factorem pracovala jako servírka v Pizza Hut
» Jade má jamajské a barbadoské předky
» Má černé vlasy a tmavě hnědé oči
» Leigh-Anne má tetování, které najdete TADY
» Leigh-Anne nemá účet na žádných sociálních sítích(twitter,FB,ask,...)
kromě instagramu leigh_love_life a tumblru leighloves

(ɔ) brre.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter