Jesy Nelson - biography

2. září 2014 v 10:49 | brre |  LM - Biography
Jméno: Jessica Louise (Jesy) Nelson
Datum narození: 14.6.1991
Znamení zvěrokruhu: blíženci
Místo narození: Romford v Essexu
Rodiče: John Nelson a Janice White
Sourozenci: sestra Jade a bratři Joseph a Jonathan
Výška: 170cm
Na konkurzu zazpívala: "Bust Your Windows" od Jazmine Sullivan

Jesy se narodila v Romfordu, kde také vyrůstala. Má dva bratry Josepha a Jonathana a sestru Jade. Na škole byla hodně šikanovaná a proto několikrát změnila školu. Na castingu v X-Factoru zazpívala "Bust Your Windows" od Jazmine Sullivan. Dostala se na bootcamp, ale hned v prvním kole byla vyřazena, naštěstí dostala šanci jako členka skupiny Faux Pas, kde byla společně s Perrie a dalšími dvěmi členkami. Bohužel tato skupina se nedostala do domu porotců, ale porotci se rozhodli, že dvě členky (Perrie a Jesy) spojí se dvěmi členkami skupiny Orion (Jade a Leigh-Anne) a pošlou je tak dál jako skupinu Rhythmix. Na začátku live vysílání si Jesy prošla cyber-šikanou kvůli svému vzhledu, naštěstí se jí dostala obrovská podpora od holek z LM, od fanoušků a dokonce i od médií.
Jesy je označována jako nejstylovější členka skupiny. Perrie o ní říká, že je to "Swagger Mix". Je ve vztahu s Jordanem Banjo z taneční skupiny Diversity.

Zajímavosti
» Její přezdívky jsou Jesy, Wilma, Jesminda, "Swagger Mix"
» Je to přírodní brunetka
» Má zelené oči
» Má stejné prostřední jméno (Louise) jako Perrie
» Je to nejstarší členka skupiny
» Má několik tetování, které najdete TADY
» Jesy nemá účet na žádných sociálních sítích(twitter,FB,ask,...) kromě instagramu jesymix14
(ɔ) brre.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter