GAMES

3. září 2014 v 21:00 | brre |  TWD - Games

SEASON 1

The Walking Dead je pětidílná série odehrávající se ve stejném světě jako cenami ověnčená komiksová série Roberta Kirkman. Hrajte jako Lee Everett, odsouzený trestanec, který dostal druhou šanci žít ve světě zpustošeném nemrtvými. Ve světě, kde se mrtvoly ožívají a přeživší se nezastaví před ničím, jen aby zajistili svou vlastní bezpečnost, mu může ochrana osamoceného dívky jménem Clementine nabídnout vykoupení ve světě, které se stalo peklem.

Pokračující příběh dobrodružného hororu se rozprostírá přes 5 epizod: Episode 1-A New Day, Episode 2-Starved for Help, Episode 3-Long Road Ahead, Episode 4-Around Every Corner a Episode 5-No Time Left.

•Temný, emocionální, děsivý zážitek!
•Kritikou mimořádně dobře přijat s četnými hodnoceními 90 % a více pro již vydané epizody.
•Neuvěřitelně populární série mezi hráči po celém světě.
•Odehrávající se ve světě komiksové série Roberta Kirkman, která byla oceněna cenou Eisner Award.
•Plná podpora a zapojení od Roberta Kirkman a Skybound Entertainment.
•Seznamte se s postavami a zúčastněte se akcí, které hrají roli v příběhu zástupce šerifa Ricka Grimes.
•Jiná než ostatní zombie hry.
•Hra testuje morálku a emoce v rychle se měnícím prostředí adventury.
•Vaše volby mění příběh a tak může být Váš zážitek ze hry The Walking Dead velmi odlišný od zážitku Vašich přátel.

Episode 1 - A New Day

Datum vydání: 24. 4. 2012
Děj: Děj se odehrává na počátku zombie apokalypsy, Lee zachrání mladou Clementine, a spojují se s ostatními, kteří přežili v Maconu, Georgii, aby se ochránili před hordami chodců.

Episode 2 - Starved for Help

Datum vydání: 27. 6. 2012
Děj: Lee a ostatní, kteří přežili, se rozhodnou přijmout nabídku rodiny, která vlastní nedaleko farmu, která je chráněná a je tam i dostatek jídla. Nic, ale není takové jak se na první pohled zdá.

Episode 3 - Long Road Ahead

Datum vydání: 28. 8. 2012
Děj: Když bandité a chodci zaútočí na motel, skupina je nucena uprchnout a míří do Savannah. Clementine doufá, že tam nade své rodiče.

Episode 4 - Around Every Corner

Datum vydání: 9. 10. 2012
Děj: Skupina dorazí do Savannah, pátrá po lodi a snaží se uniknout před nebezpečím. Lee musí vymyslet jak bude chránit Clementine.

Episode 5 - No Time Left

Datum vydání: 20. 12. 2012
Děj: Poslední díl herní série. Osud Clementine je ve vašich rukou. Co jste udělali a řekli, abyste se dostali do tohoto bodu? Kdo je váš spojenec? Kdo je ještě naživu? Všechny tyto věci budou mít vliv na výsledek vašeho příběhu.

The Walking Dead: 400 Days

Datum vydání: červenec 2013
Děj: Stahovatelný přídavek 400 Days tlačí na příběhový koncept ještě důrazněji, než původní hra. Je lineárnější, a až na jednu malou epizodu vám nedopřeje volného pohybu. Nabízí klikání, sem tam nějaké drcení tlačítek v QTE stylu, ale v prvé řadě sledování, poslouchání a těžké rozhodování. 400 Days je interaktivní seriál, který potvrzuje, že v rybníčku videoherních vypravěčů patří Telltale mezi špičku. Stačí jim k tomu pět postav, pět příběhů a všehovšudy hodina a půl čistého času.
Trailer | Download + titulky | Obchod

SEASON 2

Episode 1 - All That Remains


Datum vydání: 17.12.2013
Děj: Clementine hledá úkryt, aby přežila. Ocitnete se v situacích a dilematech, které prověří vaši morálku a pud sebezáchovy. Vaše rozhodnutí a akce změní příběh.

Episode 2 - A House Divided

Datum vydání: 4.3.2014
Děj: Clementine společně se svojí novou skupinou utíká před Carverem. Cestou narazí na někoho z její minulosti.

Episode 3 - In Harm's Way

Datum vydání: 13.5.2014
Děj: Skupina je zajata a musí najít způsob jak se dostat pryč a zachránit se.

Episode 4 - Amid the Ruins

Datum vydání: 22.7,2014
Děj: Skupina unikla ze zajetí, ale není jisté jestli se ještě někdy všichni shledají.

Episode 5 - No Going Back

Datum vydání: 26.8.2014
Děj: Přežijí všichni přestřelku s ruskou skupinou? Zima klepe na dveře a skupina nutně potřebuje úkryt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter