About Little Mix

2. září 2014 v 10:49 | brre |  LM - Biography
Little Mix jsou britská čtyřčlenná dívčí skupina, která vznikla v roce 2011, jejímiž členy jsou Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock a Jade Thirlwall. Skupina vznikla v osmé sérii X-Factoru, kde se stala první skupinou, která tuto soutěž vyhrála. Po svém vítězství podepsaly smlouvu se Simonem Cowellem a jeho společností Syco Records. Následně podepsaly také smlouvu s americkou společností Columbia Records. Holky jsou přirovnávány ke skupině Spice Girls a je jim předpovídáná stejně úspěšná kariéra.
Po svém vítězství vydaly singl "Cannonball", což je cover písničky od Damien Rice. Později vydaly své vlastní debutové album s názvem DNA, které vyšlo 19.listopadu 2012.

Holky přišly do X-Factoru jako sólistky, kde se všechny dostaly přes casting, ale na bootcampu došlo k jejich vyřazení. Nicméně porodci se rozhodli, dám jim ještě šanci jako skupině. Perrie Edwards a Jesy Nelson se staly členkami čtyřčlenné skupiny Faux Pas, zatímco Leigh-Anne Pinnock a Jade Thirlwall byly členkami tříčlenné skupiny Orion. Bohužel se skupinám ani tak nepodařilo projít bootcampem a tak nakonec byli povolány vždy dvě členky ze skupin, které se porotci rozhodli spojit v jednu skupinu s názvem Rhythmix. Jejich mentorkou se stala Tulisa Contostavlos. Holky se 28.října 2011, tedy před čtvrtým kolem X-Factoru, rozhodly změnit název skupiny. Název Rhythmix je totiž i název britské hudební charitatvní organizace, a tak aby nedocházelo k záměnám a problémům, rozhodly se holky na žádost této organizace změnit svoje jméno. Proto 28. října skupina oznámila změnu jména na Little Mix. Dne 11.prosince byly Little Mix vyhlášeny jako vítězové osmé řady X-Factoru a staly se tak první skupinou v historii, které se podařilo zvítězit.

Holky zazpívaly poprvé singl Wings 1.července na koncertě T4 on the Beach, samotný singl vyšel až 12.října. Dne 31.srpna 2012 vyšla autobiografie s názvem Ready To Fly. Jejich debutové album "DNA" bylo propuštěno v listopadu 2012. Druhý singl "DNA" byl propuštěn v listopadu, a v lednu 2013 podepsaly nahrávací smlouvu s Columbia Records v Severní Americe. Proto byl 5.2.2013 sinlg "Wings" propuštěn jako jejich debutový singl v Americe. Dne 3. února 2013 vydaly svůj třetí singl "Change Your Life". Dne 4. března 2013 bylo oznámeno, že "How Ya Doin'? " bude jejich čtvrtý singl z debutového alba. S albem DNA holky dosahovaly na první příčky hitparád a dokonce překonaly rekord, který do té doby drželi Spice Girls.

V listopadu(11.11.2013) holky vydaly další album s názvem "Salute". Začátkem roku 2014 holky oznámily svojí spolupráci s nadací Comic Relief, konkrétně se zapojily do kampaně Sport Relief. V rámci této kampaně navštívily Liberii, kde na vlastní oči přesvědčily jak tam lidé žijí a o co se snaží Comic Relief. V březnu jim vyšel singl World Up!, což je cover píšničky od Cameo, veškerý výtěžek z tohoto singlu jde na podporu nadace Comic Relief. V květnu 2014 holky odstartovaly turné s názvem "Salute Tour", toto turné začalo po UK a Irsku ale později byly přidány i datumy pro USA. Bohužel nakonec bylo turné po státech zrušeno, protože holky pracují na novém albu.

(ɔ) brre.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter