Září 2014

TWD >> The Walking Dead Season 5 Promos

7. září 2014 v 19:15 | brre |  TWD - Season 05 - videos
Objevilo se hned několik promovideí k páté sérii a prvnímu dílu! Je jich tolik, protože každé vysílají v jiné zemi. Scény se hodně opakují, ale v každém videu je kousek co jinde ne. Nevím jistě jestli se toho tolik odehraje opravdu v prvním díle, ale i podle slov herců a tvůrců by měla etapa spojená s místem Terminus být ukončena v prvních dílech, takže je dost možné, že tam opravdu všechno bude.:o)
The Walking Dead Season 5 New Promo 5x01 No Sanctuary Fox Taiwan
Tohle první video je podle mě nejlepší! Je i nejdelší a je tam opravdu hodně zajímavých scén!

CM >> Gallery update #2

7. září 2014 v 19:14 | brre |  CM - Gallery update
Já vám nevím čekala bych trochu větší propagaci kolem desáté série ale zatím se nic neděje...tak snad brzo začne! Dneska tu mám jen pár fotek Matthewa když byl na The Art of Elysium's 6th Annual GENESIS.
Elysium_28329.jpg Elysium_28229.jpg elisavictoria.jpg Elysium_28129.jpg

CM >> Criminal Minds: Shemar's Green Goatee

7. září 2014 v 19:13 | brre |  CM - Season 09 - videos
Další bonusové video z deváté série! Jako umírám tu smíchy!:o))


CM >> Criminal Minds Behind The Scenes: 200

7. září 2014 v 19:08 | brre |  CM - Season 09 - videos
Vzhledem k tomu že nedávno vyšla devátá série Myšlenek zločince na DVD tak se neustále objevují vystřižené scény a rozhovory s herci. Mám tu další video které se týká dílu 200.


TWD >> Behind the Scenes: Andrew Lincoln’s October Cover Shoot

7. září 2014 v 18:58 | brre |  TWD - Video - Andrew Lincoln
Ve čtvrtek jsem přidávala fotky Andyho pro Men's Fitness a dneska tu mám i video z focení! Mohlo by se objevit víc fotek!:o) Je možné že video z YT smažou...pokud se tak stane tak ho najdete TADY.

TWD >> Upcoming Events - full list

7. září 2014 v 18:57 | brre |  TWD - News

Infect Scranton
September 6th | Olyphant, PA
Addy Miller, Brighton Sharbino

Wizard World Richmond
September 12-14th | Richmond, VA
Chandler Riggs, Norman Reedus, Michael Rooker, Jon Bernthal, Steven Yeun

Fanboy Expo: Tampa
September 12-14th | Tampa Bay, FL
Scott Wilson, Addy Miller

Alamo City Comic Con
September 26-28th | San Antonio, TX
Chandler Riggs, Scott Wilson, Emily Kinney, IronE Singleton

Monster-Mania Con
October 3-5th | Hunt Valley, Maryland
Scott Wilson

New York Comic Con
October 9-12th | New York City, NY
Andrew Lincoln, Danai Gurira, Norman Reedus, Steven Yeun, Lauren Cohan, Melissa McBride, Chad L. Coleman, Sonequa Martin-Green, Emily Kinney, Lawrence Gilliard Jr., Michael Cudlitz

Walker Stalker Con
October 17-19th | Atlanta, GA
Andrew Lincoln, Norman Reedus, Jon Bernthal, Michael Rooker, Melissa McBride, Chad Coleman, Josh McDermitt, David Morrissey, Andrew J. West, Emily Kinney, Chandler Riggs, Brighton Sharbino, Sonequa Martin-Green, Kyla Kenedy, Emma Bell, Denise Crosby, Nick Gomez, Melissa Hutchison, Greg Nicotero, Steven Yeun, Michael Cudlitz, Alanna Masterson, Christian Serratos, Jose Pablo Cantillo, Lawrence Gillard Jr., Laurie Holden, Lew Temple, Lauren Cohan, Daniel Thomas May, Madison Lintz, Addy Miller, Scott Wilson, IronE Singleton

Wizard World Ohio
October 31 - November 2nd | Columbus, OH
Norman Reedus, Jon Bernthal, Steven Yeun, Emily Kinney

Wizard World Tulsa
November 7-9th | Tulsa, OK
Chandler Riggs, Norman Reedus, Scott Wilson, Jon Bernthal

Wizard World Reno
November 21-23rd | Reno, NV
Norman Reedus, Michael Rooker, Jon Bernthal

TWD >> Gallery update #3

5. září 2014 v 18:58 | brre |  TWD - Gallery update
source: more in gallery
Dneska toho moc není...vlastně jsou novinky jen týkající se TWD jinak je u všech mrtvo!:o)) Do galerie jsem přidala další stillsky...no vlastně jsou to ty stejné jako včera, jen dneska jsou v mnohem lepší kvalitě! Kromě jedné, kterou jsem přidala až včera pozdě večer...je to ta s Darylem a Carol.
HQnosanctuary__28529.jpg HQnosanctuary__28129.jpg HQnosanctuary__28829.jpg HQnosanctuary__28929.jpg
GALLERY » 01 No Sanctuary [10+10x photos]

Do galerie jsem přidala ještě pár fotek z Fan Expo v Kanadě. Jsou to úžasný fotky! Ale kazí je ten tag...
fantorontoex_283529.jpg fantorontoex_282929.jpg fantorontoex_281529.jpg fantorontoex_281029.jpg
GALLERY » August 28-31st - At Fan Expo Toronto [320+37x photos]

Kyla Kennedy(Mika Samuels) byla na oslavě narozenin herečky a zpěvačky Chiny McClain. Zdá se mi to nebo nějak moc vyrostla?:o))
chinaanne_28229.jpg chinaanne_28329.jpg chinaanne_28429.jpg chinaanne_28529.jpg

Jon(Shane) natáčí nový film společně se Zacem Efronem a myslím, že hlavně díky němu se objevily fotky z natáčení.
WEARE_28129.jpg WEARE_28229.jpg WEARE_28529.jpg WEARE_28329.jpg

TWD >> Interviews for Entertainment Weekly

5. září 2014 v 18:43 | brre |  TWD - Video - All cast
Objevily se další rozhovory pro Entertainment Weekly, které vznikly během focení promoshootu. V prvním rozhovoru mluví Andrew o svojí postavě Ricka. Ve druhém Danai o své postavě Michonne a ve třetím Lauren a Steven o Glennovi a Maggie.
EDIT: Přidala jsem ještě jedno video s Normanem, který mluví o své postavě Daryla.

TWD >> Gallery update #2

4. září 2014 v 20:45 | brre |  TWD - Gallery update
source: twitter.com(more in gallery)
To jste nečekali že? Dvě aktuálky za jeden den! Já se dneska překonávám!:o)) Když tohle prostě musíte vidět! Objevili se nové stillsky k prvnímu dílu páté série! Díl se jmenuje No Sanctuary a protože premiéra je skoro za měsíc, tak bylo propuštěno hned několik dokonalých fotek! Ale povím vám že najít je byl fakt oříšek, protože každý zpravodajský server má právo na jednu exkluzivní fotku! Hledala jsem je jak pako po všech čertech!:o)) Ale snad jsem objevila všechny! Jak jsem psala jsou úplně úžasný!
No_Sanctuary_28629.jpg No_Sanctuary_28229.jpg No_Sanctuary_28729.jpg No_Sanctuary_28429.jpg
GALLERY » 01 No Sanctuary [10x photos]

Andrew(Rick) se objevil v novém čísle Men's Fitness! Objevily se scany, ještě jsem neměla čas kouknout na to co se tam píše, takže vám k tomu víc nepovím.
Lincolns_Finger_28129.jpg Lincolns_Finger_28629.jpg Lincolns_Finger_28329.jpg Lincolns_Finger_28929.jpg

Nicméně jsem si udělala čas, abych si pohrála s fotkama ze scanů udělala čisté fotky! Ten shoot je naprosto dokonalej!<33
peteryang_28129.jpg peteryang_28229.jpg peteryang_28329.jpg peteryang_28429.jpg
GALLERY » Men's Fitness by Peter Yang [4x photos]

Ještě tu mám další verzi plakátu s Rickem. Je to stejný plakát je teď je na výšku.
05poster.jpg
GALLERY » Posters [2+1x photos]

Nikdy neříkej nikdy! Aneb tak vás tu zase vítám!

4. září 2014 v 14:58 | brre |  Site Stuff

Vítejte!

Když jsem tu před více než rokem zavřela opravdu jsem věřila tomu, že už se sem nikdy nevrátím. No ono když se to tak vezme, tak jsem se sem nevrátila...protože zaměření blogu je úplně jiné! Takže je to takový návrat nenávrat. Rozhodla jsem se sem vrátit, protože mezitím co jsem tu skončila, jsem začala blogovat o Little Mix a The Walking Dead(One Direction nepočítám:o)) a prostě poslední dobou jsme měla děsnou blogovou krizi a tak nějak mi lezlo na nervy to věčné přehlašování, atd...prostě mi došlo proč jsem si původně založila jeden blog a měla na něm všechno, co jsem chtěla. Takže tu byli dvě možnosti...první možností bylo že skončím a přesunu se jen na tumblr...jenže mi bylo hrozně líto té hrstky faoušků, co tu LM a TWD mají a chodili na mé blogy a tak jsem nad tím hodně přemýšlela co dál...zkoušela jsem krizi překonat, protože můj bláznivý nápad s přesunem mi Lentilka rozmluvila!:o)) Jenže mě to prostě už nebavilo a lezlo mi to na nervy a nestíhala jsem to všechno a tak jsem se nakonec rozhodla, že ten přesun udělám. Trvalo to neskutečně dlouho, protože je toho opravdu hodně! Navíc jsem si oblíbila seriál Criminal Minds(Myšlenky zločince) a hlavně herce, kteří v něm hrají a tak jsem kromě sjednocení TWD a LM přidala ještě právě tento seriál! Doufám, že moji věrní fanoušci se přesunou společně se mnou...no pokud ne tak co nadělám.:o)) Taky doufám, že díky sjednocení poznáte třeba nové věci a nové lidi. Uvidíme, co nám čas přinese.:o)) Samozřejmě pokud sem budete chodit jen kvůli jedné věci, nevadí mi to! Sjednocení je hlavně kvůli mě, abych to stíhala.:o) Takže konec řečí a vítejte!:o)

Jestli máte nějaké otázky, připomínky nebo co já vím co, tak se nebojte napsat do komentářů! Já nekoušu a moc ráda vám odpovím.:o)

Důležité pro affs!

Všechny jsem si vás sem přesunula, ale máte možnost s tím nesouhlasit. Takže tento článek funguje i jako taková kontrola affs! Všechny jsem vás oběhla a napsala vám to a proto vy mi prosím teď napište, jestli chcete být moje affko i dál! Slibuju že budu obíhat stejně často jako dřív! Nejmíň třikrát do týdne a možná i častěji!:o) Pokud už nechcete být spřátelení, tak mi to taky prosím napište ať vím.:o) Nechci o nikoho z vás přijít ale pochopím to...už jen proto že jsem na vás v poslední době hodně kašlala... Ale budu vám vděčná, když budete mít pochopení a odpustíte mi to!:o) Samozřejmě pokud budeme spřátelení i dál, tak můžete komentovat jen to, co vás zajímá!:o)

Možná budu nabírat i pár nových affs...takže pokud máte zájem tak neváhejte a zapište se TADY. Třeba se vám ozvu.:o)

Pokud by to někoho zajímalo, tak jsem nic ze starých věcí, co tu byli nesmazala. Všechno jen není vidět a jediné jak se k tomu dostanete je přes archiv.:o)

TWD >> Gallery update

4. září 2014 v 14:55 | brre |  TWD - Gallery update
source: more in gallery
Tak a ještě jedna omluva, protože kolem TWD se toho teď děje kupa, ale stejně jak jsem psala u LM...myslela jsem, že to tu dodělám dřív. Od teď budou novinky častěji!:o) O víkendu se konal Fan Expo v Torontu v Kanadě, na kterém se objevilo hned několik herců, Lauren(Maggie), Danai(Michonne), Michael(Merle), David(Guvernér), Laurie(Andrea) a Norman(Daryl. V galerii najdete hromadu skvělých fotek!:o)
expocan_28429.jpg keithchewbacca.jpg keithchewbacca_28229.jpg keithchewbacca_28329.jpg
GALLERY » August 28-31st - At Fan Expo Toronto [320x photos]

Objevil se nový plakát k páté sérii! Je s Rickem a je skvělej! Doufám, že se objeví i další postavy.:o)
posters05.jpg
GALLERY » Posters [1+1x photos]

Po delší době se objevily fotky z natáčení na kterých jsou i herci! Já už chci vidět ten první díl!:o))
septset_281129.jpg septset_281829.jpg septset_28229.jpg septset_282329.jpg
GALLERY » September - On the set [25x photos]

Norman je hlavní postavou ve hře Silent Hills...kromě traileru se objevily taky dvě fotky! Jako on vypadá fakt jak živej!:o)
Silent_Hills_28129.jpg Silent_Hills_28229.jpg
GALLERY » Silent Hills [game] [2x photos]

Nakonec tu mám dvě fotky Lawrence(Bob), který se zastavil na premiéře páté série seriálu Boardwalk Empire.
boardwalk_28129.jpg boardwalk_28229.jpg

LM >> Gallery update

4. září 2014 v 14:55 | brre |  LM - Gallery update
source: littlemix-news.tumblr.com(more in gallery)
Teď tu mám konečně aktuálku ohledně Little Mix. Omlouvám se, že jsem nepřidala ty fotky na starý blog, ale nečekala jsem že mi to tady potrvá, tak dlouho! Myslela jsem, že to v pondělí nebo v úterý dodělám, ale jaksi to nedopadlo!:o)) Tak tady máte fotky z posledního vystoupení, které holky zatím měly...no vlastně zatím ani žádné jiné oznámené není takže možná dlouho nic nebude...uvidíme.:o) Ty fotky jsou úplně úžasný! Holkám to hrozně sluší!:o)
illublackpool_2810829.jpg illublackpool_28129.jpg illublackpool_2812529.jpg illublackpool_281429.jpg

Taky tu mám pár fotek z příchodu a ze zákulisí.

Kromě fotek ze shootu pro Tati tu mám taky pár z focení.
tatibts_28129.jpg tatibts_28229.jpg tatibts_28329.jpg tatibts_28429.jpg
GALLERY » Tati - backstage [5x photos]

A nakonec osobky. Perrie zmizela někam ze světa protože se kolem ní nic neděje!:o))
10665938_1540124939553586_938883244_n.jpg 10617091_1497335420512065_737077116_n.jpg 923776_563509430420526_1297241980_n.jpg 10616904_282037985332013_1823073991_n.jpg
GALLERY » Jade Thirlwall [279+6x photos]
1208413_1555864894634406_1122508765_n.jpg 10632552_342473869251138_160661910_n.jpg 10539136_308129686033754_1098626311_n.jpg 10598629_803134993064081_190583934_n.jpg
GALLERY » Leigh-Anne Pinnock [279+9x photos]
10623768_847187628624657_1672642087_n.jpg 10632425_960945710589676_1223805510_n.jpg 10616985_911089832252335_1230675175_n.jpg 10597476_337032659754754_1720367539_n.jpg
GALLERY » Jesy Nelson [207+9x photos]
brfbafbnagtnbgnbg.jpg 10617073_1541939636028784_64694144_n.jpg 10598652_832290110137073_2134947806_n.jpg brebgrbg596852621.jpg
GALLERY » Little Mix [467+6x photos]

CM >> Gallery update

4. září 2014 v 14:53 | brre |  CM - Gallery update
Nebudu přidávat všechny fotky co se objevily za dobu co galerii mám ale jen ty z posledních dní! Jako první tu mám stillsky k prvnímu dílu desáté série, který bude mít premiéru 1.10 a nese název X.
x01_28629.jpg x01_28529.jpg x01_28229.jpg 01X_28429.jpg
GALLERY » 01 X [11x photos]

Shemar se vrátil do seriálu The Young and the Restless, ve kterém jeho kariéra začínala. Objevily se fotky z prvního dílu, ve kterém se objeví.
YaR_281029.jpg YaR_28729.jpg YaR_28629.jpg YaR_28229.jpg
GALLERY » The Young and the Restless [2014] [10x photos]

Tak a poslední fotky jsou z poslední akce, na které herci zatím byli a to z Festival of Arts Celebrity Benefit Concert and Pageant, kde se objevili A.J.(JJ), Joe(David Rossi), Paget(Emily Prentiss) a Matthew(Spencer Reid).
pageant14_281929.jpg pageant14_281729.jpg pageant14_28829.jpg pageant14_28329.jpg


LM >> August 29th - Little Mix performing at Blackpool Illuminations Switch-On

4. září 2014 v 12:41 | brre |  LM - Videos - Performances 2014
Objevil se záznam celého vystoupení holek na Blackpool Illuminations Switch-On a v dobré kvalitě!:o)

TWD >> The Walking Dead: Season 4 - Deleted Scenes

4. září 2014 v 12:41 | brre |  TWD - Season 04 - videos
Díky tomu že vyšla čtvrtá série na DVD tu máme několik daších videí s vystřiženými scénami. První video je z dílu Still.This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter