Říjen 2012

Happy Halloween:o))

31. října 2012 v 16:27 | brre |  My Diary
(moje fotka, moje dýně:o))
Než na to zapomenu tak vám přeju Happy Halloween.:o)) Slavíte ho? já tak napůl.:o)) Mám vydlabané dýně ale tím to asi končí.:o)) A to jsem je nedlabala já ale moji milovaní sourozenci. Na mě pak žádná nezbyla.:o)) No a teď k tomu důležitému co vám chci říct.:o)
REKONSTRUKCE
Na blogu proběhla rekonstrukce.:o) Páni já se nezdám.:o)) ani nevím co mě to popadlo.:o)) Asi mi přeskočilo.:o)) Ještě to není všechno hotové protože asi předělám i rozcestníky na galerii a video. Ale na to potřebuju nějaký obrázky a to je problém.:o)) To mi připomíná že musím veřejně poděkovat Miki od které je většina obrázků no vlastně všechny nové u rozcestníků.:o)) Jsou lenoch a tak využívám její služby no.:o)) Ale hlavně se mi její grafika líbí.:o) takže Děkujuuuu♥
DOWNLOADS
Další věc kterou vám chci oznámit je že jsem konečně dodělala DOWNLOADS. Jako byla to dřina to vám teda povím. Trvalo mi to asi měsíc ale už je hotovo.:o)) Takže koukněte SEM(nebo na obázek v záhlaví) a klidně si můžete něco stáhnout.:o) Chybí tam některé díly seriálu ale prostě nejsem kouzelník.:o)) Pokud se objeví časem, dodám je.:o) tak snad někdo tuhle rubriku ocení.:o)
NOVÉ ROZCESTNÍKY
Během dneška nebo zítřka dodělám menu a poprosím Miki jestli mi udělá obrázky a předělám rozcestníky k videu a galerii. To mi ještě připomnělo že jsem vytvořila jeden důležitý rozcestník, Najdete ho TADY a je to rozcestník všech celebrit i s krátkým popisem.:o) Z něj se dostanete na další nové rozcestníky.:o)

Green Day - The Forgotten

31. října 2012 v 15:12 | brre |  Breaking Dawn- Rozbřesk
Říkáte si proč sem dávám tuhle písničku? No odpověď je jednoduchá.:o)) Green Day nazpívali písničku k Breaking Dawn a stejně jako všichni co před nimi(např. Bruno Mars) natočili klip ve kterém se objevují záběry z filmu. A díky tomu že točí dlouhé písničky je i takhle dlouhá a v klipu se objevila kupa nový záběrů z BD. Ta písnička je úžasná. Už chci vidět film.:o))

Kellan a Nikki v Londýně 29.10.

31. října 2012 v 15:03 | brre |  Twilight-akce
Nikki s Kellanem se přemístili z Irska do Anglie. To by se mohli posouvat dál až k nám.:o)) No nic.:o)) Další zastávkou na propagační cestě se stal Londýn.:o) Kellen a Nikki byli v Vue West End v Londýně kde propagovali BD.:o)

Vanessa v North Hollywoodu 30.10.

31. října 2012 v 14:56 | brre |  Vanessa-candids
Vanessa šla se Stellou do taneční třídy v North Hollywoodu. Líbí se mi její kalhoty ale ta čepice je hrozná:o))

Zac photoshoot pro BlackBook magazine #1

31. října 2012 v 14:50 | brre |  Zac-photoshooty
Objevili se dvě nové fotky Zaca ze shootu pro BlackBook magazine.

At any Price - poster

31. října 2012 v 14:45 | brre |  Zac-filmy
Konečně se objevil plakát k filmu At any Price ve kterém hraje Zac. Ten plakát se mi moc líbí.:o)

Breaking Dawn – Part 2 - promo

31. října 2012 v 14:34 | brre |  Breaking Dawn- Rozbřesk
Objevily se nové promofotky k BD.


FREE DESIGNS

31. října 2012 v 14:18 | brre
Aby to bylo přehlednější a mě se nestávala že přehlídnu váš komentář tak mi když tak pište o volné dessíky sem.:o) Napište který byste chtěli a klidně to napište ii tomu článku odkud je:o) Jen mě se párkrát stalo že jsem to přehlídla takže tady to budu kontrolovat pravidelně.:o) Pokud máte zájem o některý můj dess tak stačí napsat a já vám ho klidně nastavím.:o)
→ počet designů » 1

→ počet designů » 15

→ počet designů » 6

→ počet designů » 2

→ počet designů » 1

→ počet designů » 1

→ počet designů » 1

→ počet designů » 2

→ počet designů » 1

→ počet designů » 2

→ počet designů » 1

→ počet designů » 1

→ počet designů » 1

→ počet designů » 2

→ počet designů » 4

→ počet designů » 1

→ počet designů » 4

→ počet designů » 1

→ počet designů » 4

PROJECTS

31. října 2012 v 13:37 | brre

→ projekt který vznikl když šla Demi do léčebny

→ projekt který vznikl po návratu Demi z léčebny

→ adventní kalendář roku 2011

→ adventní kalendář roku 2012

→ ostaní projekty blogu

ALL CELEBRITIES

31. října 2012 v 13:06 | brre
>> Jonas Brothers je americká skupina která vznikla v roce 2005. Tvoří jí tři bratři Kevin(5.11.1987), Joe(15.8.1989) a Nick(16.9.1992). Proslavili se ne jen svojí hudbou ale také díky Disney seriálu nazvanému J.O.N.A.S. a také filmu Camp Rock. V tuto chvíli hlásí svůj velký comeback. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si jejich hudbu, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Demi Lovato(20.8.1992) je americká zpěvačka a herečka. Proslavila se hlavně díky filmu Camp Rock. Zahrála si taky v seriálu Sonny ve velkém světě. V roce 2010 Demi podstoupila léčení pro poruchy příjmu potravy a sebepoškozování. Po návratu z léčení se vrátila silnější a zdravější než kdy dřív a stala se idolem mnoha lidí s podobným osudem. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si její hudbu, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Vanessa Hudgens(14.12.1988) je americká zpěvačka a hlavně herečka. Proslavila se rolí Gabrielly Montez ve filmu High School Musical. Po té vydala dvě alba. Bohužel od roku 2009 už nezpívá a plně se věnuje kariéře herečky. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si její hudbu, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Jessica Alba(28.4.1981) je americká herečka a podnikatelka. Zahrála si v mnoha filmech od komedií, před drama, po horor. Než se stala matkou stala se několikrát nevíc sexy ženou. Při natáčení filmu Fantastická čtyřka se seznámila se svým manželem Cashem Warrenem se kterým má nyní dvě dcery(Honor a Haven). Po narození druhé dcery si založila společně s Chrisem Gaviganem firmu The Honest Company, která se zaměřuje hlavně na dětskou nechemickou kosmetiku. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Zac Efron(18.10.1987) je americký zpěvák a hlavně herec. Proslavil se hlavně díky roli Troye Boltona ve filmu High School Musical. Od té doby ale všem ukázal že je opravdový herec a ne jen nějaká disney hvězdička. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si jeho hudbu, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Emma Watson(15.4.1990) je britská herečka a modelka. Proslavila se hlavně rolí Hermiony Grangerové ve filmech o Harrym Potterovi. Od posledního dílu si zahrála už v několika filmech. Jako modelka se stala tváří značek Lancôme a People Tree. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Miley Cyrus(23.11.1992) je americká herečka a zpěvačka. Proslavila se hlavně díky roli Hannah v disney seriálu Hannah Montana. Od té doby si zahrála v několika filmech a vydala svoje studiová alba. V tuto chvíli je Miley zasnoubená a jejím snoubencem je Liam Hemsworth se kterým se seznámila při natáčení filmu The Last Song. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si její hudbu, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Selena Gomez(22.7.1992) je americká zpěvačka a herečka. Proslavila se rolí Alex Russo v disney seriálu Wizards of Waverly Place. Od té doby si zahrála v několika filmech. Střídá kariéru herečky s kariérou zpěvačky a daří se jí oboje. Má taky svoji módní značku Dream Out Loud. Od roku 2008 je velvyslankyní UNICEF. Jejím přítelem je Justin Bieber. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si její hudbu, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Little Mix je britká skupina, která vznikla v roce 2011 díky X-Factoru, který holky vyhrály. Staly se tak první skupinou které se to podařilo. Skupina se skládá že čtyř holek Perrie Ewards(10.7.1993), Jesy Nelson(14.6.1991), Leigh-Anne Pinnock(4.11.1991) a Jade Thirlwall(26.12.1992). Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si jejich hudbu? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Bridgit Mendler(18.12.1992) je americká zpěvačka a herečka. Zahrála si v několika Disney seriálech ale proslavila se hlavně rolí Teddy v seriálu Good Luck Charlie a taky rolí Olivie ve filmu Lemonade Mouth. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si její hudbu? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Carly Rae Jepsen(21.11.1985) je kanadská zpěvačka. Přesto že už v roce 2007 skončila třetí v soutěži Canadian Idol, tak se proslavila až v roce 2012 díky svému singlu Call Me Maybe který ovládl celý svět. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si její hudbu? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Chelsea Kane(15.9.1988) je americká herečka. Známá hlavně z disney seriálu J.O.N.A.S kde si zahrála kamarádku kluků Stellu Malone. Po ukončení seriálu a spolupráce s Disney si změnila jméno z Chelsea Staub na Chelsea Kane. Nyní hraje hlavně v seriálu Baby Daddy. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Nicole Anderson(29.8.1990) je americká herečka. Známá hlavně z disney seriálu J.O.N.A.S kde si zahrála fanynku kluků a kamarádku Stelly Malone. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Emily Osment(10.3.1992) je americká zpěvačka a herečka. Proslavila se hlavně rolí Lilly Truscott v seriálu Hannah Montana. Chcete vědět víc? Vidět fotky, videa, poslechnout si její hudbu, kouknout na filmy? Stačí kliknout na obrázek.:o)

>> Twilight saga je knižní a filmový fenomén o upírech. Autorkou knížek je Stephenie Meyerová. Sága se skládá ze čtyř knížek a pěti filmů(poslední díl rozdělen na dva). Pokud chceš vědět víc hlavně o filmech tak klikni na obrázek.:o)

>> Harry Potter je knižní a filmový fenomén o čarodějnickém učni Harrym Potterovi a jeho kamarádech Ronovi a Hermioně. Autorkou knížek je J. K. Rowlingová. Bylo vydáno sedm knížek a osm filmů(poslední díl rozdělen na dva). Pokud chceš vědět víc hlavně o filmech tak klikni na obrázek.:o)

Jonas Brothers

31. října 2012 v 13:03 | brre

→ fotky z akcí, candids, photoshooty, koncerty,...

→ videa z koncertů, rozhovory,...

→ videa a fotky z turné

→ oficiální videoklipy

→ odkazy na stažení CDéček

→ odkazy na stažení filmů

→ odkazy na sledování show Kevina a Danielle i s mými komentáři

→ tetování kluků

→ chcete klukům napsat? jedinečná příležitost:o)

→ oficiální stránka JoBros

Demi Lovato

31. října 2012 v 13:02 | brre

→ fotky z akcí, candids, photoshooty, koncerty,...

→ videa z koncertů, rozhovory,...

→ videa a fotky z turné

→ oficiální videoklipy

→ odkazy na stažení CDéček

→ odkazy na stažení filmů

→ odkazy na sledování X-Factoru i s mými komentáři

→ všechny tetování, které Demi má

→ chceš Demi napsat? jedinečná příležitost:o)

→ oficiální stránka Demi

Vanessa Hudgens

31. října 2012 v 13:02 | brre

→ fotky z akcí, candids, photoshooty, stills,...

→ trailery, rozhovory,...

→ oficiální videoklipy

→ odkazy na stažení CDéček

→ odkazy na stažení filmů

→ všechny tetování, které Vanessa má

→ chceš Van napsat? jedinečná příležitost:o)

→ oficiální stránka Van

Jessica Alba

31. října 2012 v 13:01 | brre

→ fotky z akcí, candids, photoshooty, stills,...

→ trailery, rozhovory,...

→ odkazy na stažení filmů

→ všechny tetování, které Jess má

→ chceš Jess napsat? jedinečná příležitost:o)

Zac Efron

31. října 2012 v 13:01 | brre

→ fotky z akcí, candids, photoshooty, stills,...

→ trailery, rozhovory,...

→ odkazy na stažení CDéček

→ odkazy na stažení filmů

→ všechny tetování, které Zac má

→ chceš Zacovi napsat? jedinečná příležitost:o)

Emma Watson

31. října 2012 v 13:01 | brre

→ fotky z akcí, candids, photoshooty, stills,...

→ trailery, rozhovory,...

→ odkazy na stažení filmů

→ chceš Emmě napsat? jedinečná příležitost:o)

→ oficiální stránka JoBros

Miley Cyrus

31. října 2012 v 13:00 | brre

→ fotky z akcí, candids, photoshooty, koncerty, stills,...

→ videa z koncertů, rozhovory, trailery,...

→ oficiální videoklipy

→ odkazy na stažení CDéček

→ odkazy na stažení filmů

→ všechny tetování, které Miley má

→ chceš Miley napsat? jedinečná příležitost:o)

→ oficiální stránka Miley

Selena Gomez

31. října 2012 v 13:00 | brre

→ fotky z akcí, candids, photoshooty, koncerty, stills,...

→ videa z koncertů, rozhovory, trailery,...

→ videa a fotky z turné

→ oficiální videoklipy

→ odkazy na stažení CDéček

→ odkazy na stažení filmů

→ všechny tetování, které Selena má

→ chceš Sel napsat? jedinečná příležitost:o)

→ oficiální stránka Seleny

Chelsea Kane

31. října 2012 v 12:59 | brre

→ fotky z akcí, candids, photoshooty, stills,...

→ trailery, rozhovory,...

→ odkazy na stažení filmů

→ chceš Chelsea napsat? jedinečná příležitost:o)

→ oficiální stránka Chelsea
This is merely a fan site created for Criminal Minds, The Walking Dead & Little Mix. No copyright infringement intended. All images are copyrighted to their original owners.
If you'll write us that some photos on our page are yours, we add your source. Often it's very difficult to find out who really owns the photos, because a lot of people commandeer them. If you write us your name, twitter, tumblr,… we'll add your source. If you find anything that is yours and you want it taken down, feel free to write us and we will take it down immediately.

Thanks for some old photos:
little-mix.us, little-mix.org, twdfan.com, walkingdeadbr.com, norman-reedus.us, andrew-lincoln.net, andrew-lincoln.com, lauren-cohan.net, lauren-cohan.org, stevenyeun.net, emilykinneyfan.com, c-serratos.net, emmabell.org, jon-bernthal.com, sarahwaynecallies.org, criminalmindsroundtable.blogspot.cz, matthew-gray-gubler.org, aj-cook.org, ajcook.fan-sites.org, paget-brewster.com, shemarmoore.org, shemarphotos.blogspot.cz, thomasgibsonfans.com, jlovehewitt.org, jenniferlove-hewitt.org
Other source:

karaoketexty.cz, krimiserialy.juk.cz, serialzone.cz

Flag Counter